Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41422 Pandí domček na strome v džungli

Pomôžte deťom objaviť ich starostlivú stránku prostredníctvom hier s pandami!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pandí domček na strome v džungli
SKU 41422
EAN 5702016619072
Kusy 265
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Séria stavebníc LEGO® Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers, ktorá svojou tvorivosťou, zvedavosťou a svojím zápalom ochraňuje ohrozené živočíšne druhy v džungli a pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých.
  • Poznáte dieťa, ktoré sa rado stará o zvieratká? Potom je pandí domček na strome v džungli (41422) preň ako stvorený. Hry na ošetrovanie zachránených pánd si s touto farebnou súpravou zaiste užijú.
  • S touto zostaviteľnou súpravou s minibábikami a 3 pandami strávia deti hodiny pri hrách na starostlivých záchranárov. Súčasťou stavebnice je ihrisko s preliezačkou, hojdačkou a šmýkačkou, takže je pre pandy ako stvorená.
  • Táto úžasná stavebnica patrí pod sériu LEGO® Friends Záchrana v džungli. Spolu so zostaviteľnými figúrkami môžu deti preskúmať les, prepravovať pandie mláďatká v drevenom vozíku alebo ich zošmyknúť po šmýkačke.
  • Táto 265-dielna stavebnica je ideálnym darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre malých nádejných environmentalistov vo veku nad 7 rokov, ktorí sa túžia vydať na dobrodružstvo do divočiny a starať sa o planétu a zvieratká!
  • Domček na strome meria vyše 17 cm na výšku a 16 cm na šírku. Pohodlne sa tak zmestí aj na pracovný stôl. Vďaka žiarivo farebným džungľovým prvkom predstavuje neprehliadnuteľný kúsok, ktorý si deti s hrdosťou vystavia.
  • Na hru s touto LEGO® súpravou s pandami nie sú potrebné žiadne batérie. Deti tak po nej môžu siahnuť kedykoľvek, keď zatúžia po tvorivejzábave v džungli.
  • Súčasťou stavebnice s pandami je návod, ktorému ľahko porozumejú i malé deti. Urobte stavanie ešte zábavnejším! Stiahnite si aplikáciu LEGO® Building Instructions a nazrite do návodu Instructions PLUS, v ktorom si deti môžu svoj model trojrozmerne zobraziť.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® stavebnice najvyššie normy v odvetví a prísne kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, vďaka čomu sa ich dieliky dajú dokonale spájať a ľahko oddeliť.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby sme mali istotu, že každá súprava zo série LEGO Friends spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..