Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41425 Olivia a jej kvetinová záhrada

Na nádejných botanikov s touto záhradkárskou súpravou čaká kvetinová zábava

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Olivia a jej kvetinová záhrada
SKU 41425
EAN 5702016619102
Kusy 92
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Poznáte malého milovníka prírody? Vneste mu kúsok do detskej izbičky kúsok prírody prostredníctvom tejto farebnej LEGO® záhradky. Spolu s Oliviou sa môžu vydať na zber rastlín a potom sa o svoje nálezy postarať v skleníku.
  • Súprava Olivie a jej kvetinovej záhrady (41425) obsahuje zostaviteľnú minibábiku, figúrku robotieho farmára, rozkošného škrečka, auto na zber rastlín a skleník, v ktorom deti môžu pestovať kvetiny a ovocie.
  • Dajte deťom možnosť naplno sa vžiť do hier v parádnom aute, sktorým budú zbierať rastlinky, a potom sa pomocou záhradkárskeho náčinia o ne postarať v Oliviinom skleníku.
  • Táto začiatočnícka stavebnica pozostáva z 92 dielikov, takže ju deti dokážu postaviť v priebehu niekoľkých minút a ihneď sa s ňou hrať! Preto je skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre malých botanikov vo veku od 6 rokov.
  • Hračkárske vozidlo meria vyše 4 cm na výšku a 6 cm na dĺžku a skleník zas meria 7 cm na výšku a 4 cm na šírku, takže celú súpravu dokážu deti bez problémov vziať v batôžku ku kamarátom a spoločne sa s nimi zahrať.
  • Hra s touto súpravou nevyžaduje batérie, takže tvorivá zábava sa môže začať hneď po rozbalení! Zber rastlín sa začína len vďaka detskej fantázii.
  • Zaveďte deti do zábavného sveta LEGO® Friends. Vďaka malým a jednoduchým súpravám plným funkcií sa deti dokážu zahrať na scénky zo seriálu alebo si vymyslieť vlastný príbeh.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • V spoločnosti LEGO Group naše kocky a dieliky nechávame padať, zahrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..