Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41428 Plážový domček

Úžasný plážový domček podnieti hodiny tvorivých hier

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Plážový domček
SKU 41428
EAN 5702016619133
Kusy 444
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Zabávajte sa spolu s deťmi v tomto plážovom domčeku (41428) plnom rôznych funkcií. Je vybavený parádnymi prvkami, ako je dídžejská terasa na streche, bar s občerstvením a hojdacia sieť. Deti sa tak stratia v neobmedzených hrách plných tvorivej zábavy!
  • Deti si zamilujú hry na pláži so zostaviteľnými minibábikami zo série LEGO® Friends, Miou a Andreou. Súčasťou je aj novinka júna 2020, figúrka plameniaka, ako aj figúrka delfína. Deti si tak môžu vymyslieť letné dobrodružstvá od výmyslu sveta!
  • Vo svojich hrách sa deti zašantia v morských vlnách na surfe, opália sa na hojdacej sieti pod palmou alebo si oddýchnu vo svojej izbičke s ostatnými minibábikami. Pod sklápacou strechou sa zas ukrýva terasa pre dídžeja.
  • Táto stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré zbožňujú nápadité hry. Táto 444-dielna súprava poteší aj tých, ktorí zbožňujú napĺňajúce stavebné projekty.
  • Tento plážový domček meria vyše 17 cm na výšku a 21 cm ašírku a skvele vynikne ako výstavný kúsok. Tento zábavný letný darček možno jednoducho skombinovať s ďalšími LEGO® súpravami pre ešte viac tvorivej zábavy.
  • Na letnú zábavu na pláži nie sú potrebné batérie. Tvorivé hry poháňa len detská predstavivosť.
  • Tak ako všetky LEGO® stavebnice, aj táto súprava obsahuje zrozumiteľný návod, ktorý bol navrhnutý tak, aby s ním deti vo veku od 6 rokov stavanie hravo zvládli i bez pomoci dospelých. Podporuje tak samostatnosť a sebavedomie.
  • Privítajte svojho mladého staviteľa vo svete LEGO® Friends. V mestečku Heartlake ich čaká srdečné privítanie, pretože tu deti môžu dosiahnuť všetko, po čom ich srdcia túžia, bok po boku s najlepšími kamarátmi.
  • Zábavné hračky spoločnosti LEGO® spĺňajú najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, ktoré zabezpečujú, že aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť – a to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group súpravy testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že všetky kocky a dieliky spĺňajú najvyššie normy v oblasti kvality a sú tak tou najlepšou a najbezpečnejšou hračkou pre deti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..