Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41442 Veterinárska záchranná bugina

Rýchla záchranárska zábava pre deti, ktoré zbožňujú zvieratká

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Veterinárska záchranná bugina
SKU 41442
EAN 5702016913712
Kusy 100
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Veterinárna záchranná bugina (41442) je kompaktným setom na záchranu zvieratka v ohrození. Deti v nej vyrazia na záchranu zvieratka spod spadnutého stromu za volantom terénnej buginy.
  • Táto záchranárska hračka obsahuje dve minibábiky zo série LEGO® Friends, figúrku šteniatka, ktorá je novinkou januára 2021, zostaviteľné piknikové prostredie a štvorkolku.
  • Set dáva deťom možnosť zahrať sa na piknik a zábavu so šteniatkom, prípadne sa vžiť do napínavejších príbehov o záchrane psíka spod spadnutého stromu. Ten môžu zdvihnúť pomocou štvorkolky a chlpáčika tak zachrániť!
  • Súčasťou tejto LEGO® Friends sady je veterinárny set, ktorý si deti skrátka zamilujú. Obsahuje fľaštičku, kosť pre psíka, vysielačku, reťaz na zdvihnutie stromu, piknikovú deku, sendvič a hrnček.
  • Narodeninový či vianočný darček pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov, ktoré si zaslúžia odmenu. Odmeňte ich tvrdú prácu tvorivým darčekom, s ktorým si užijú hodiny vymýšľania zábavných príbehov.
  • Vodopád a štvorkolka merajú vyše 6 cm, takže sú dostatočne malé, aby ich mali deti stále po ruke, keď si túžia užiť zábavné zachraňovanie.
  • Chcete pre malých staviteľov pripraviť ešte zábavnejší zážitok zo stavania? Využite potom digitálny návod Instructions PLUS! Vďaka nástrojom na približovanie, ukladanie a rôznym režimom zobrazovania bude stavanie hračka.
  • Veterinárska záchranná bugina je kompatibilná so setmi Veterinárna sanitka (41445) a Veterinárna klinika v mestečku Heartlake (41446), takže deťom otvára svet LEGO® Friends plný vrelých hier na záchranu zvierat.
  • LEGO® komponenty spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a komponenty testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..