Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41446 Veterinárna klinika v mestečku Heartlake

Prepracovaná sada je inšpiráciou pre hry na záchranu zvierat

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Veterinárna klinika v mestečku Heartlake
SKU 41446
EAN 5702016916546
Kusy 258
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti môžu svoju lásku k zvieratkám vyblázniť pri tvorivých hrách s veterinárnou klinikou v mestečku Heartlake (41446). Môžu sa zahrať na hrdinu dňa a zachrániť zvieratko v núdzi alebo jednoducho ošetrovať zvieratká.
  • Táto stavebnica sa ľahko a rýchlo skladá a dodáva sa s 8 postavami, aby sa deti mohli zahrať na bohaté príbehy so zvieratkami. Súčasťou sú 3 minibábiky, vodiaci pes, kôň so sedlom, mačiatko, šteniatko a malá korytnačka.
  • Deti sa môžu spolu s veterinárkou Donnou postarať o mláďatká zvierat na klinike, pomôcť Savannah priviesť svojho vodiaceho psa alebo sa pridať k Mii v sedle koňa a zachrániť malú korytnačku z rušnej premávky!
  • S týmto darčekom na každú príležitosť môžu chlapci i dievčatá vo veku od 6 rokov prejaviť svoje nadšenie pre ošetrovanie zvierat. Obsahuje zrozumiteľný návod, aby sa do zábavných hier so zvieratkami mohli pustiť aj nováčikovia.
  • Sada meria vyše 16 cm na výšku a 16 cm na šírku, takže je dostatočne malá, aby vystavená nezavadzala, no zároveňbola stále po ruke na zábavné hry na opatrovanie zvierat.
  • Novinkami pre január 2021 sú mačiatko a šteniatko a nechýba ani koník Bella, ktorý má pohyblivú hlavu, takže ľahko zje všetko, čo jej Mia v stajni pripraví.
  • LEGO® kocky v tejto sade možno ľahko spojiť s inými LEGO stavebnicami pre hodiny tvorivých hier, ktoré nemajú konca.
  • S obľúbenými stavebnicami Heartlake City môžu deti naplno objavovať svoje záľuby a radosti kamarátstva v spoločnosti LEGO® Friends postáv, s ktorými sa dokážustotožniť.
  • LEGO® komponenty spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a komponenty testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..