Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kino v mestečku Heartlake 41448

Dovote deom prei prestny veer s ervenm kobercom so stavebnicou kina

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kino v mestečku Heartlake
SKU 41448
EAN 5702016917246
Kusy 451
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 34,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Dajte deťom možnosť zahrať sa na červenom koberci pri premiére filmu v kine mestečka Heartlake zo série LEGO Friends (41448). Tento darček pre deti obsahuje kino v štýle art deco plné autentických prvkov, ako sú VIP zóna, stánok s pukancami a poháre s ľadovou triešťou. Nechýba ani herecká hviezda, ktorá svojim obdivovateľom dáva autogramy. Hračka má všetko potrebné na to, aby bola noc v kine skutočne očarujúca.

Na režisérskej stoličke
Model je sklápací, takže po otvorení v ňom deti objaviaVIP premietaciu miestnosť s exkluzívnymi sedadlami pre 5 najlepších kamarátov. Minifigúrky môžu “sledovať” film na obrazovke. Model je taktiež možné obrátiť, aby doň malí filmoví režiséri mohli posadiť smartfón a premietať vlastné filmy.

Realistické herné dobrodružstvá
Narodeninové darčeky pre deti z LEGO mestečka Heartlake sú plné realistických prvkov a minifigúrok, s ktorými sa deti dokážu stotožniť. Môžu si v ňom vykúzliť tvorivý svet, v ktorom sa zahrajú samy či s kamarátmi alebo rodinou.

  • Oslňte malého filmového maniaka kinom v mestečku Heartlake zo série LEGO Friends (41448). Práve sa koná premiéra s červeným kobercom a prvotriednou filmovou hviezdou zo série LEGO Friends!
  • Súčasťou tohto vyklápacieho setu je predajňa lístkov a červený koberec. Po otvorení deti vnútri nájdu aj premietaciu miestnosť, toaletu a stánok s pukancami. Okrem toho obsahuje Andreu zo série LEGO Friends a 2 ďalšie minibábiky.
  • Deti sa môžu vžiť do úlohy superfanúšičky Andrey alebo filmovej hviezdy Amelie, prípadne predávať lístky a pukance. Zároveň si malí filmoví maniaci môžu užiť VIP premiéru alebo spojazdniť premietací stroj.
  • V kine mestečka Heartlake môžu deti premietať vlastné filmové výtvory obecenstvu minibábik tak, že svoj mobil alebo tablet uložia do nastaviteľného plátna.
  • Ako všetky LEGO Friends sety, aj tento je plný štýlových doplnkov, ktoré naštartujú akciu, vrátane lístkov, papiera s perom, pukancov, ľadovej triešte a bankoviek.
  • Potešte malých filmových režisérovvo veku od 7 rokov kinom v mestečku Heartlake, ktoré je vhodné ako darček na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť.
  • Táto filmová stavebnica meria vyše 17 cm na výšku, 27 cm na šírku a 19 cm do hĺbky, takže vystavená v izbičke uchváti každého obdivovateľa.
  • LEGO Friends hračky sú plné spriaznených postáv a rozkošných doplnkov, ktoré rozprúdia detskú fantáziu.
  • Všetky nové LEGO Friends sety spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • Obľúbené LEGO stavebnice testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..