Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41663 Ema a jej dalmatínsky boxík

Kúzelné chvíle v rozkošnom Friends boxíku so šteniatkami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ema a jej dalmatínsky boxík
SKU 41663
EAN 5702016915570
Kusy 41
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Potešte deti dobrodružstvom na cestách s prenosnou zvieracou stavebnicou LEGO® Friends 41663 Ema a jej dalmatínsky boxík. Deti sa v nej zahrajú na oslavu zvieratka a keď boxík zavrú, môžu si zábavu vziať so sebou aj na cesty.
  • Vnútri tohto boxíku deti nájdu minibábiku Emu zo série LEGO® Friends, rozkošnú figúrku psíka v náhodnej farbe a kopu doplnkov, ktoré rozvíria detskú fantáziu.
  • Deti sa s hračkami zvieratiek môžu hrať buď mimo herného boxíku, alebo si ich zbaliť a vziať so sebou na cesty.
  • Jednoduché modely v boxíkoch sú pre deti skvelým vstupom do sveta LEGO® Friends. Malý dalmatínec je dokonalou odmenou alebo darčekom na narodeniny či Vianoce pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Boxík meria vyše 7 cm na výšku a 8 cm na šírku a vďaka novinke januára 2021, textilným uškám a psej tváričke, je rozkošným drobným výstavným kúskom na písací stôl.
  • Uveďte deti do sveta mestečka Heartlake, miesta plného napínavých misií a skvelých priateľstiev, kde spoznajú svoje túžby a postavy podobné im samotným.
  • Dieliky tejto novej stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® Friends kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..