Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Škola v mestečku Heartlake 41682

Prenes si kolsk prostredie domov s touto stavebnicou koly

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Škola v mestečku Heartlake
SKU 41682
EAN 5702016916317
Kusy 605
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 48,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Dajte deťom možnosť zahrať sa na dokonalý deň v škole so stavebnicou školy v mestečku Heartlake (41682). V tejto nádhernej budove si deti môžu vymýšľať vlastné vyučovanie, baviť sa s kamarátmi, zúčastniť sa obľúbených hodín a zahrať sa na učiteľa.

Realistická miniatúra školy
Na dvoch poschodiach tohto modelu sa nachádza laboratórium s mikroskopom a lienkou, ktorú môžu deti skúmať, triedy na hodiny umenia, herectva a hudby s truhlicou s tvorivými kostýmami a celou zbierkou hudobných nástrojov. Deti si môžu užiť voľný čas s kamarátmi v jedálni, ktorá má stoly a jedlo. Nechýba ani chodba so skrinkami a výstavnou trofejou.

Štýlové hračky pre deti, ktoré zbožňujú realistické hry
Tento set obsahuje 2 LEGO Friends postavičky a figúrku učiteľa, s ktorými si deti môžu vymýšľať vlastné tvorivé školské hodiny. Prípadne môžu pomôcť novému žiakovi Julianovi a ukázať mu školu. LEGO Friends stavebnice deťom ponúkajú vzrušujúci zážitok z hier a stavania, v ktorých sa deti môžu zahrať na realistické situácie.

  • Táto pôsobivá dvojposchodová škola v mestečku Heartlake (41682) prekypuje tvorivými prvkami, s ktorými si deti môžu užiť hodiny zábavy pri hrách na dokonalý deň v škole s LEGO Friends kamarátkou Oliviou.
  • Dodáva sa s 3 minibábikami vrátane nového žiaka Juliana a figúrky učiteľa. Model navyše pozostáva z 3 tried, ktoré možno po zostavení preskúmať, školskej jedálne, skriniek, toaliet a školského ihriska.
  • Táto prepracovaná LEGO Friends stavebnica ponúka hodiny realistických školských hier. Je plná inšpiratívnych doplnkov a zároveň skvelá na samostatné stavanie, prípadne hry, do ktorých sa zapoja aj kamaráti či rodina.
  • Pri stavaní tejto 605-dielnej stavebnice s motívom školy deti od 6 rokov pocítia radosť z vlastného výtvoru. Je tak dokonalým darčekom na Vianoce alebo narodeniny pre deti, ktoré zbožňujú hry na realistické príbehy.
  • Model meria vyše 17 cm na výšku, 25 cm na šírku a 9 cm do hĺbky a je pripevnený na pevnej podložke, vďaka čomu je pôsobivým samostatným výstavným kúskom.
  • Táto LEGO Friends stavebnica v sebe skrýva množstvo školských hračiek, ako sú napríklad herecké rekvizity, hudobné nástroje, lienku, ktorú možno skúmať pod mikroskopom, štetce, farby a plátno.
  • Jedálenský stôl má pánty, aby ho mohli deti ľahko vybrať z jedálne a zahrať sa na príbehy kamarátov počas prestávky na obed.
  • Zaveďte deti do sveta hračiek z mestečka Heartlake. Nájdu tam štýlové vozidlá, realistické budovy a hrdinov všedných dní. Sú tak dokonalou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú hry inšpirované skutočným svetom.
  • Nové LEGO hračky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO hračky pre deti testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy a zaisťujú tak bezpečný a veselý zážitok z hry.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..