Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41665 Stephanie a jej mačací boxík

Hračka pre potešenie na cesty pre malých milovníkov hračkárskych mačiek!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stephanie a jej mačací boxík
SKU 41665
EAN 5702016915464
Kusy 46
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podarujte deťom nečakaný darček v podobe prenosného zvieracieho setu LEGO® Friends (41665) Stephanie a jej mačací boxík. Skvelá hračka, ktorú možno vziať von za kamarátmi alebo nádherne vystaviť v izbičke.
  • LEGO® Friends boxíky ukrývajú maximum zábavy v neveľkých rozmeroch. Súčasťou tohto boxíku je minibábika Stephanie zo série LEGO Friends, figúrka mačky v náhodnej farbe, vtáčik a zostaviteľná telocvičňa pre mačky.
  • Deti sa s jednotlivými vecičkami môžu hrať buď mimo herného boxíku, alebo si ich zbaliť a užívať si s nimi zábavu na cestách.
  • Roztomilá odmena či tvorivý darček pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré zbožňujú hry so zvieratkami. Jednoduché modely sú skvelým prvým krôčikom do vzrušujúceho sveta LEGO® stavebnej zábavy.
  • Boxík meria vyše 7 cm na výšku a 8 cm na šírku, takže deti si tento rozkošný prenosný mačací salón môžu kdekoľvek vystaviť.
  • Zaveďte deti do sveta mestečka Heartlake zo série LEGO® Friends plného napínavých a fantastických hier, kde deti spoznajú postavy podobné im samotným. Všetci sú tu vítaní.
  • Dieliky tejto novej stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • Tvorivé LEGO® Friends darčeky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..