Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41681 Kempovanie v lese

Karavan a loďka dávajú fantázii voľnosť

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kempovanie v lese
SKU 41681
Kusy 487
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 44,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® Friends Kempovanie v lese (41681) je dokonalým darčekom pre malých milovníkov prírody, vďaka ktorému môžu ľahko prežiť radosť z hier vonku. Je plná prvkov a slúži tak ako inšpirácia pre tvorivé hry.
  • Tento narodeninový darček pre deti sa dodáva s LEGO Friends minibábikami Stephanie, Emmou a Ethanom, medvedíkom čistotným, karavanom, plťkou, piknikovou súpravou pri jazierku, mólom a horským prostredím.
  • Deti sa môžu v karavane zahrať na dobrodružné cestovanie. Vďaka otvárateľnej streche sa ľahko dostanú do vnútra vozidla. Navyše môžu odpojiť loďku a vydať sa na plavbu, prípadne si užívať krásne prírodné prostredie.
  • Vyčarte úsmev na tvárach malých bádateľov od 7 rokov s touto LEGO® Friends stavebnicou. Je dokonalým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti, ktoré zbožňujú voľnú prírodu a majú už skúsenosti so stavaním.
  • Dodávka meria vyše 8 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Loď meria vyše 11 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
  • Set mánavyše množstvo parádnych prvkov, ktoré dávajú hrám ešte väčší rozmer. Strecha karavanu je sklápateľná, takže deti sa ľahko dostanú do kuchynky, a keď deti odpoja loď od prívesu, pomocou pohyblivých plachiet sa môžu plaviť po jazierku.
  • Tento darček pre deti sa dodáva s plejádou prvkov, ktoré rozprúdia nápadité vymýšľanie príbehov, vrátane skejtbordu, prilby, mobilu, dieliku so spoločenskou hrou, kufríkom, záchrannou vestou, piknikovým stolom, GPS a foťákom.
  • Spolu so stavebnicami LEGO® Friends Vodopád v lese (41677), Domček v lese (41679) a Lesné jazdecké stredisko (41683) je tento set dokonalou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú dobrodružné hračky.
  • Obľúbené LEGO® hračky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • Nové LEGO® hračky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..