Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kempovanie v lese 41681

Karavan a loka dvaj fantzii vonos

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kempovanie v lese
SKU 41681
EAN 5702016916157
Kusy 487
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 34,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Dajte malým staviteľom možnosť objaviť svoju lásku k prírode prostredníctvom LEGO Friends stavebnice Kempovanie v lese (41681). Tento set ponúka množstvo prvkov, ktoré dodávajú voľnosť tvorivosti a otvárajú možnosti kreatívnych hier v prírode.

Toľko možností, ako sa hrať
Pod strechou tohto pestrofarebného karavana sa to len hemží prvkami, ktoré deti môžu objavovať. Prednú časť strechy možno ľahko odpojiť a ľahko sa tak dostať za volant, zatiaľ čo hlavná strecha má pánty, aby si deti mohli z karavanu ľahko vybrať spacáky a užiť si kempovanie pod holým nebom. LEGO loďka má kormidlo a pohyblivé plachty pre skutočne realistické a dobrodružné plavby a nechýba ani krásne jazierko, za ktorým sa týčia hory, aby deti mohli stráviť príjemné chvíle skúmaním prírody. Okrem toho sa môžu deti skamarátiť s medvedíkom čistotným!

Skvelá spoločnosť na tvorivé cesty
Pomôžte malým staviteľom objavovať svoje záujmy prostredníctvom LEGO Friends stavebníc. Dodávajú sa so spriaznenými postavami a zvieracími kamarátmi, ktoré sa k deťom pridajú na ich fantastických dobrodružstvách.

  • Stavebnica LEGO Friends Kempovanie v lese (41681) je dokonalým darčekom pre malých milovníkov prírody, vďaka ktorému môžu ľahko prežiť radosť z hier vonku. Je plná prvkov a slúži tak ako inšpirácia pre tvorivé hry.
  • Tento narodeninový darček pre deti sa dodáva s LEGO Friends minibábikami Stephanie, Emmou a Ethanom, medvedíkom čistotným, karavanom, plťkou, piknikovou súpravou pri jazierku, mólom a horským prostredím.
  • Deti sa môžu v karavane zahrať na dobrodružné cestovanie. Vďaka otvárateľnej streche sa ľahko dostanú do vnútra vozidla. Navyše môžu odpojiť loďku a vydať sa na plavbu, prípadne si užívať krásne prírodné prostredie.
  • Vyčarte úsmev na tvárach malých bádateľov od 7 rokov s touto LEGO Friends stavebnicou. Je dokonalým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti, ktoré zbožňujú voľnú prírodu a majú už skúsenosti so stavaním.
  • Dodávka meria vyše 8 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Loď meria vyše 11 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
  • Set mánavyše množstvo parádnych prvkov, ktoré dávajú hrám ešte väčší rozmer. Strecha karavanu je sklápateľná, takže deti sa ľahko dostanú do kuchynky, a keď deti odpoja loď od prívesu, pomocou pohyblivých plachiet sa môžu plaviť po jazierku.
  • Tento darček pre deti sa dodáva s plejádou prvkov, ktoré rozprúdia nápadité vymýšľanie príbehov, vrátane skejtbordu, prilby, mobilu, dieliku so spoločenskou hrou, kufríkom, záchrannou vestou, piknikovým stolom, GPS a foťákom.
  • Spolu so stavebnicami LEGO Friends Vodopád v lese (41677), Domček v lese (41679) a Lesné jazdecké stredisko (41683) je tento set dokonalou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú dobrodružné hračky.
  • Obľúbené LEGO hračky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • Nové LEGO hračky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..