Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41687 Čarovné stánky v lunaparku

Darček pre deti so stánkami v lunaparku a LEGO kúzelným trikom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Čarovné stánky v lunaparku
SKU 41687
Kusy 361
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 29,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prineste si domov radosť z lunaparku so stavebnicou LEGO® Friends (41687) Čarovné stánky v lunaparku. Tento set tvoria 4 lunaparkové stánky s odnímateľným kúzelníckym trikom, ktorým deti môžu zabávať rodinu či kamarátov.
  • S 2 LEGO® Friends minibábikami a mikrobábikou sú hry mimoriadne tvorivé. Aby bola zábava ešte tajomnejšia, nechýbajú ani špeciálne kocky žiariace v tme!
  • Set je plný tvorivých doplnkov. Deti môžu podávať zmrzlinu, maľovať tváre, prípadne si kúpiť lístok do lunaparku. Navyše môžu svojich kamarátov ohúriť svojimi kúzelnými schopnosťami vďaka špeciálnemu prvku s kúzelným trikom.
  • Poznáte dieťa od 6 rokov, ktoré zbožňuje hry v lunaparku? Tento LEGO® Friends set potom preňho bude ideálnym darčekom na narodeniny alebo Vianoce! Kúzelné prvky stavebnice sú skvelé najmä v interaktívnych hrách s kamarátmi.
  • Celý súbor stánkov meria vyše 14 cm na výšku, 31 cm na šírku a 6 cm do hĺbky. Stánok s kúzelnými trikmi meria vyše 11 cm do výšky, 8 cm do šírky a 9 cm do hĺbky.
  • Pre ešte viac zábavy možno spojiť s ďalšími stavebnicami čarovného lunaparku zo série LEGO® Friends: Čarovná horská dráha (41685) Čarovná akrobacia (41686), Čarovné stánky v lunaparku (41687), Čarovný karavan (41688) a Čarovné atrakcie v lunaparku (41689).
  • Táto čarovná stavebnica pre deti je súčasťou mestečka Heartlake zo série LEGO® Friends, v ktorom žijú každodenní hrdinovia a kde možno zažiť vzrušujúce príbehy zo skutočného života.
  • LEGO® Friends stavebnicové kocky a sety zo série Friends spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné a kompatibilné – a takto je to už od roku 1958.
  • Nápadité LEGO® hračky testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..