Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Čarovné stánky v lunaparku 41687

Darek pre deti so stnkami v lunaparku a LEGO kzelnm trikom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Čarovné stánky v lunaparku
SKU 41687
EAN 5702016916102
Kusy 361
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vneste deťom do izbičiek zábavu lunaparku so stavebnicou čarovných stánkov lunaparku (41687). Súčasťou je množstvo tvorivých doplnkov vrátane stánku so zmrzlinou, pohyblivého vozíka na maľovanie tvárí, okienka predajne lístkov a turniketov – ako v skutočnom lunaparku. Nechýba ani kúzelný trik levitácie!

Plné zábavných prvkov
Set sa dodáva s mikrobábikou a 2 minibábikami v kúzelníckom oblečení. Jedna z nich má pomaľovanú tvár a druhá má zas kúzelnícky plášť. Deti sa môžu zahrať na pracovníkov alebo návštevníkov lunaparku, prípadne na kúzelníka, ktorý deťom bude predvádzať triky. Otočením gombíka môžu deti nechať Emmu „levitovať“ a predvádzať tak svoje čarovné schopnosti pred rodinou. Navyše si deti môžu tento doplnok vziať ku kamarátom a pochváliť sa svojou čarovnou mocou! Ďalším parádnym prekvapením sú aj kocky, ktoré žiaria v tme! Preneste teda deti do vzrušujúceho sveta mestečka Heartlake, kde si môžu užiť nekonečnú zábavu po boku kúzelných LEGO Friends dievčat.

  • Prineste si domov radosť z lunaparku so stavebnicou LEGO Friends (41687) Čarovné stánky v lunaparku. Tento set tvoria 4 lunaparkové stánky s odnímateľným kúzelníckym trikom, ktorým deti môžu zabávať rodinu či kamarátov.
  • S 2 LEGO Friends minibábikami a mikrobábikou sú hry mimoriadne tvorivé. Aby bola zábava ešte tajomnejšia, nechýbajú ani špeciálne kocky žiariace v tme!
  • Set je plný tvorivých doplnkov. Deti môžu podávať zmrzlinu, maľovať tváre, prípadne si kúpiť lístok do lunaparku. Navyše môžu svojich kamarátov ohúriť svojimi kúzelnými schopnosťami vďaka špeciálnemu prvku s kúzelným trikom.
  • Poznáte dieťa od 6 rokov, ktoré zbožňuje hry v lunaparku? Tento LEGO Friends set potom preňho bude ideálnym darčekom na narodeniny alebo Vianoce! Kúzelné prvky stavebnice sú skvelé najmä v interaktívnych hrách s kamarátmi.
  • Celý súbor stánkov meria vyše 14 cm na výšku, 31 cm na šírku a 6 cm do hĺbky. Stánok s kúzelnými trikmi meria vyše 11 cm do výšky, 8 cm do šírky a 9 cm do hĺbky.
  • Pre ešte viac zábavy možno spojiť s ďalšími stavebnicami čarovného lunaparku zo série LEGO Friends: Čarovná horská dráha (41685) Čarovná akrobacia (41686), Čarovné stánky v lunaparku (41687), Čarovný karavan (41688) a Čarovné atrakcie v lunaparku (41689).
  • Táto čarovná stavebnica pre deti je súčasťou mestečka Heartlake zo série LEGO Friends, v ktorom žijú každodenní hrdinovia a kde možno zažiť vzrušujúce príbehy zo skutočného života.
  • LEGO Friends stavebnicové kocky a sety zo série Friends spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné a kompatibilné – a takto je to už od roku 1958.
  • Nápadité LEGO hračky testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..