Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

Adventn kalendr LEGO 41690 Friends

akanie na Vianoce je ete zbavnejie so sriou LEGO Friends

Detaily produktu

Oficiálny názov Adventn kalendr LEGO Friends
SKU 41690
EAN 5702016916126
Kusy 370
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Dajte deťom možnosť zahrať sa na dokonalé Vianoce s adventným kalendárom (41690) zo série LEGO Friends. Za 24 okienkami sa skrývajú prekrásne detailné stavebnice, vďaka ktorým bude odpočítavanie do Vianoc ešte veselšie, ako samotný Štedrý večer!

Každodenné potešenie
Medzi 24 darčekmi deti nájdu 5 LEGO Friends postavičiek v podobe mikrobábik. Nechýba ani darček pre všetky kamarátky, ktorý znázorňuje ich záľuby. S týmto tvorivým setom stavebníc si deti môžu pretvoriť útulné zimné aktivity – môžu si vyrobiť knižku, ktorú si budú čítať na stoličke pri krbe z kociek a pod vianočným stromčekom.

Bohatá herná hodnota
Minimodely krásne vyzdobia detskú izbičku, no sú tiež skvelé na tvorivé hry. Deti medzi nimi nájdu mixér so zdvíhacím ramenom, valček na cesto a rúru s otváracími dverami, takže hry na pečenie vianočných dobrôt sú isté! Vykúzlite deťom krásne predvianočné obdobie s adventným kalendárom, ktorý ich bude tešiť aj dlho po Vianociach.

  • Urobte deň svojho fanúšika mestečka Heartlake krajším s adventným kalendárom (41690) zo série LEGO Friends. Je plný rozkošných hračiek s vianočným motívom, ktoré do predvianočného čakania aj ďaleko po ňom vnesú štipku LEGO kúzla.
  • V kalendári sa ukrýva 5 mikrobábik s ponožkou a figúrky mačiatka a šteniatka. Medzi zostaviteľnými zimnými hračkami deti nájdu sane, snowboard aj malé sánky. Nechýba ani klavír a robot s diaľkovým ovládaním.
  • Deti za každým okienkom objavia novú zostaviteľnú hračku. Môžu si nimi vyzdobiť izbičku, prípadne modely naukladať na podložku a zahrať sa na vianočné dobrodružstvá.
  • Hoci majú tieto zostaviteľné hračky neveľké rozmery, majú množstvo skvelých funkcií, ktorými okorenia vymýšľanie vianočných príbehov – valček sa skutočne otáča, rameno mixéra možno nadvihnúť a dokonca možno otvoriť aj dvierka rúry.
  • Set je ideálny predvianočný darček pre tvorivé deti, ktoré túžia po adventnom kalendári, z ktorého sa budú tešiť aj po decembri. Tento 370-dielny set je ideálnym darčekom pre chlapcov a dievčatá od 6 rokov, ktorí túžia po hrách plných osláv.
  • Tento darčekový box s adventným kalendárom LEGO Friends meria vyše 25 cm na výšku, 37 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.
  • Stavebnice z mestečka Heartlake sú plné realistických detailov, ktoré deťom pomáhajú spoznávať skutočný svet. S týmto adventným kalendárom LEGO Friends si deti môžu užívať radosť zo spoločne strávených vianočných chvíľ.
  • Nové LEGO hračky a stavebnicové kocky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné a kompatibilné – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO hračky pre deti testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..