Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

Adventný kalendár LEGO 41690 Friends

Čakanie na Vianoce je ešte zábavnejšie so sériou LEGO Friends

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov Adventný kalendár LEGO Friends
SKU 41690
Kusy 370
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 19,99 €
Dátum vydania 1. septembra 2021
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Urobte deň svojho fanúšika mestečka Heartlake krajším s adventným kalendárom (41690) zo série LEGO® Friends. Je plný rozkošných hračiek s vianočným motívom, ktoré do predvianočného čakania aj ďaleko po ňom vnesú štipku LEGO kúzla.
  • V kalendári sa ukrýva 5 mikrobábik s ponožkou a figúrky mačiatka a šteniatka. Medzi zostaviteľnými zimnými hračkami deti nájdu sane, snowboard aj malé sánky. Nechýba ani klavír a robot s diaľkovým ovládaním.
  • Deti za každým okienkom objavia novú zostaviteľnú hračku. Môžu si nimi vyzdobiť izbičku, prípadne modely naukladať na podložku a zahrať sa na vianočné dobrodružstvá.
  • Hoci majú tieto zostaviteľné hračky neveľké rozmery, majú množstvo skvelých funkcií, ktorými okorenia vymýšľanie vianočných príbehov – valček sa skutočne otáča, rameno mixéra možno nadvihnúť a dokonca možno otvoriť aj dvierka rúry.
  • Set je ideálny predvianočný darček pre tvorivé deti, ktoré túžia po adventnom kalendári, z ktorého sa budú tešiť aj po decembri. Tento 370-dielny set je ideálnym darčekom pre chlapcov a dievčatá od 6 rokov, ktorí túžia po hrách plných osláv.
  • Tento darčekový box s adventným kalendárom LEGO® Friends meria vyše 25 cm na výšku, 37 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.
  • Stavebnice z mestečka Heartlake sú plné realistických detailov, ktoré deťom pomáhajú spoznávať skutočný svet. S týmto adventným kalendárom LEGO® Friends si deti môžu užívať radosť zo spoločne strávených vianočných chvíľ.
  • Nové LEGO® hračky a stavebnicové kocky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné a kompatibilné – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® hračky pre deti testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..