Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41906 Stojan na ceruzky v tvare ananásu

Podeľte sa o chutný zážitok zo zdobenia s touto škatuľkou v tvare ananásu!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stojan na ceruzky v tvare ananásu
SKU 41906
EAN 5702016668650
Kusy 351
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podporte tvorivosť svojho dieťaťa s týmito rozkošnými ozdobnými škatuľkami na stôl zo série LEGO® DOTS (41906). Dieťa získa ananásový stojan na ceruzky a malú škatuľku v tvare kúska vodného melóna. Hra sa začína stavaním hneď po vybalení!
  • Ukážte svoju tvorivosť a získajte zároveň úložné riešenie! Deti môžu rozvíjať svoje zručnosti v oblasti dizajnu zdobením zábavných škatuliek. Môžu sa inšpirovať návrhmi na vzory na balení alebo si vymyslieť vlastný, inovatívny vzhľad.
  • Farebné dlaždice umožňujú skvele vytvárať novým a predstavivým spôsobom. Deti tiež môžu používať dieliky z iných DOTS súprav, ako je balíček Doplnky DOTS – 1. séria (41908), alebo z iných súprav na výrobu domácich ozdobných predmetov.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej tvorby si túto úžasnú súpravu zamiluje. Šikovné škatuľky nadchnú každé dieťa, ak ich dostane na Vianoce, narodeniny alebo pri inej príležitosti. Vhodný pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Dekoratívne a praktické. Ananásový stojan na ceruzky meria viac než15 cm na výšku a 6 cm na šírku. Táto vzrušujúca súprava na vlastnoručnú tvorivú výrobu je tak ideálna pre malých dizajnérov na opakované precvičovanie ich tvorivých zručností.
  • Keďže súpravu poháňa detská fantázia, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry a riešenia problémov. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte balenie a tvorba sa môže začať skladaním stojana na ceruzky a škatuľky na písacie potreby. S jednoduchým návodom je skladanie hračka. Upratovanie a triedenie sú vďaka uzavretému priečinku na uloženie tiež hračka.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava škatuliek ponúka široké a otvorené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® kocky a dieliky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví a kritériá kvality, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..