Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Stojan na ceruzky 41936

Vytvrajte osobn dizajny so stojanom na ceruzky s vesmrnou tematikou

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stojan na ceruzky
SKU 41936
EAN 5702016915846
Kusy 321
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 12,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zapôsobte na fanúšikov vesmíru a milovníkov ručných prác s touto výraznou sadou LEGO DOTS Stojan na ceruzky (41936)! Je vyrobený tak ,aby sa dal ľahko poskladať vďaka priloženému návodu, vďaka čomu si deti môžu vytvoriť vlastný stojan na ceruzky, ktorý prispôsobia svojej aktuálnej nálade alebo zariadeniu izby. Upratovanie a triedenie sú vďaka uzavretému priečinku na uloženie hračka.

Sada na tvorivé technické projekty
Táto šikovná a praktická sada rozvíja detskú fantáziu a schopnosť sebavyjadrenia pri hre. Nájdete v nej vysoký čierno-modrý stojan na ceruzky v tvare rakety s otváracím predným rámom, do ktorého si môžete zasadiť obrázok alebo kresbu, a s priestorom na ceruzky a iné písacie potreby vzadu. Nechýba ani hromada pestrofarebných dielikov, vďaka ktorým bude vaša raketa unikátna.

Pre malých milovníkov tvorivých hračiek
Potešenie detí z tejto sady prichádza v podobe možnosti ukázať ich tvorivosť a vyzdobiť stojan na ceruzky podľa vlastných predstáv, aktuálnej nálady alebo štýlu izby. Následne sa o svoje výtvory môžu podeliť s kamarátmi. Skvele poslúži ako darček na každodenné hranie alebo ako odmena pre usilovné dieťa.

  • Nabádajte deti k tvorivosti s touto dobrodružnou sadou LEGO DOTS Stojan na ceruzky (41936) a rozvíjajte ich predstavivosť, zatiaľ čo si budú samy zlepšovať dizajnérske schopnosti a upravovať raketu.
  • Miesto na odkladanie v tvare rakety! Deti si môžu zlepšiť vyjadrovacie schopnosti pri zdobení tohto multifunkčného stojanu na ceruzky, pričom môžu postupovať podľa priložených vzorov alebo si môžu vymyslieť vlastný svieži vzhľad.
  • Čo je v balení? Táto zábavná sada obsahuje raketoplán s otváracím rámom na obrázok alebo kresbu a v zadnej časti je zasa miesto na odkladanie ceruziek, písacích potrieb alebo iných detských vecí.
  • Každé dieťa vo veku od 6 rokov so záľubou vo vesmíre alebo umení a ručných prácach si určite zamiluje tento stojan na ceruzky (41936). Raketu možno upravovať a vďaka pestrofarebným dielikom ide o kreatívny darček pre chlapcov aj dievčatá.
  • Keďže táto praktická, no zároveň dekoratívna raketa meria vyše 18 cm na výšku a 7 cm na šírku, je ideálna pre mladých kreatívnych tvorcov, ktorí chcú opakovane vytvárať nové dizajny.
  • Umožnite deťom vytvárať a využívať pútavé predmety s pomocou sád zo série LEGO DOTS. Táto izbová dekorácia s vlastnou úložnou nádobou pomôže deti povzbudiť, prispeje k rozvoju ich sebavedomia a tvorivých schopností a zároveň ich zabaví.
  • LEGO DOTS stavebnice zlepšujú schopnosti sebavyjadrovania u detí a podporujú fantáziu formou tvorby a úprav ozdobných predmetov či šperkov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..