Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41936 Stojan na ceruzky

Vytvárajte osobné dizajny so stojanom na ceruzky s vesmírnou tematikou

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stojan na ceruzky
SKU 41936
Kusy 321
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Nabádajte deti k tvorivosti s touto dobrodružnou sadou LEGO® DOTS Stojan na ceruzky (41936) a rozvíjajte ich predstavivosť, zatiaľ čo si budú samy zlepšovať dizajnérske schopnosti a upravovať raketu.
  • Miesto na odkladanie v tvare rakety! Deti si môžu zlepšiť vyjadrovacie schopnosti pri zdobení tohto multifunkčného stojanu na ceruzky, pričom môžu postupovať podľa priložených vzorov alebo si môžu vymyslieť vlastný svieži vzhľad.
  • Čo je v balení? Táto zábavná sada obsahuje raketoplán s otváracím rámom na obrázok alebo kresbu a v zadnej časti je zasa miesto na odkladanie ceruziek, písacích potrieb alebo iných detských vecí.
  • Každé dieťa vo veku od 6 rokov so záľubou vo vesmíre alebo umení a ručných prácach si určite zamiluje tento stojan na ceruzky (41936). Raketu možno upravovať a vďaka pestrofarebným dielikom ide o kreatívny darček pre chlapcov aj dievčatá.
  • Keďže táto praktická, no zároveň dekoratívna raketa meria vyše 18 cm na výšku a 7 cm na šírku, je ideálna pre mladých kreatívnych tvorcov, ktorí chcú opakovane vytvárať nové dizajny.
  • Umožnite deťom vytvárať a využívať pútavé predmety s pomocou sád zo série LEGO® DOTS. Táto izbová dekorácia s vlastnou úložnou nádobou pomôže deti povzbudiť, prispeje k rozvoju ich sebavedomia a tvorivých schopností a zároveň ich zabaví.
  • LEGO® DOTS stavebnice zlepšujú schopnosti sebavyjadrovania u detí a podporujú fantáziu formou tvorby a úprav ozdobných predmetov či šperkov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..