Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41907 Stolový organizér

Vytvorte si jedinečný ozdobný organizér na písací stôl

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stolový organizér
SKU 41907
EAN 5702016668667
Kusy 405
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podporte tvorivosť detí s týmto roztomilým stolovým organizérom (41907) zo série LEGO® DOTS, ktorý pozostáva z farebnej škatuľky s dvoma priečinkami, držiakom na fotky a funkčnou zásuvkou. Hra sa začína stavaním hneď po rozbalení!
  • Ukážte svoju tvorivosť a postavte si organizér! Zdobením tohto stolového organizéra môžu deti rozvíjať svoje zručnosti v dizajnovaní. Inšpirovať sa môžu návrhmi na balení a v návode alebo si môžu vymyslieť vlastný inovatívny dizajn.
  • Z farebných doštičiek možnojednoducho vyskladať nevšedný dizajn. Deti tiež môžu používať dieliky z ktorejkoľvek súpravy zo série DOTS™, ako je balíček Doplnky DOTS – 2. séria (41916), alebo z iných súprav na výrobu ozdobných interiérových doplnkov.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby predmetov alebo umenia si túto úžasnú hračku zamiluje. Tento užitočný a rozkošný organizér s farebnými doštičkami je parádnym darčekom na narodeniny alebo Vianoce a poteší deti vo veku nad 6 rokov, ktoré túžia tvoriť bez obmedzení.
  • Ozdobný úložný priestor. Tento stolový organizér meria vyše 7 cm na výšku, 14 cm na šírku a 9 cm do hĺbky. Zároveň predstavuje jednoduchý kreatívny projekt, pri ktorom si deti môžu trénovať dizajnérske zručnosti znova a znova.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez potreby batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry a riešenia problémov. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte súpravu a ihneď sa pustite do zábavného skladania stolového organizéra. S jednoduchým a zrozumiteľným návodom je skladanie hračka. Upratovanie a triedenie idú vďaka uzavretému priečinku na uloženie ako po masle.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava s organizérom ponúka široké a otvorené možnosti tvorby a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..