Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41913 Mega balenie náramkov

Podarujte dieťaťu zábavný umelecký projekt v podobe piatich náramkov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mega balenie náramkov
SKU 41913
EAN 5702016668674
Kusy 300
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 24,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Doprajte deťom zábavu pri výrobe vlastných náramkov priateľstva s týmto mega balením náramkov (41913) zo série LEGO® DOTS, ktoré obsahuje 5 prispôsobiteľných základných náramkov a 295 farebných zdobítiek. Hra sa začína ihneď po rozbalení!
  • Kopec nápadov na kreatívnu výrobu náramkov! Zdobením tohto náramku môžu deti rozvíjať svoje dizajnérske zručnosti a schopnosť sebavyjadrovania. Inšpirovať sa môžu priloženými návrhmi alebo si môžu vymyslieť vlastný jedinečný dizajn.
  • Farebné zdobítka tejto súpravy a ďalších sád série spájajú kamarátov tvorivou zábavou. Deti môžu tiež použiť dieliky z balíčka LEGO® DOTS™ 41908 DOTS doplnky – 1. séria a vyšperkovať svoje náramky priateľstva novými rozkošnými dekoráciami.
  • Každý fanúšik kreatívnych projektov si túto tvorivú súpravu zamiluje. Ohybné náramky a farebné zdobené dieliky sú skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Náramky sú dlhé vyše 20 cm. Nádejní dizajnérisi tak môžu vytvoriť zaujímavé náramky a potom dieliky roztriediť a bezpečne odložiť do prenosného priečinka s oddeľovačmi.
  • Keďže sada poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti tvorivého stavania. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte balenie a zábava zo zdobenia náramku sa môže začať. Pri vytváraní dizajnu pomáhajú jednoduché inšpiratívne tipy. Výsledkom bude hrdosť detí z vytvorenia jedinečného šperku bez pomoci, ako aj kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava na tvorbu náramkov ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..