Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41915 Šperkovnica

Potešte milovníkov vlastnoručnej výroby touto zostaviteľnou šperkovnicou

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Šperkovnica
SKU 41915
EAN 5702016668698
Kusy 374
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pomôžte svojmu dieťaťu objavovať lásku k tvorivej vlastnoručnej výrobe s touto štýlovou šperkovnicou (41915) zo série LEGO® DOTS. Šperkovnicu môžu deti vyzdobiť zo všetkých strán a neustále jej vzhľad meniť.
  • Deti môžu povýšiť svoje dizajnérske zručnosti a schopnosti umeleckého vyjadrovania na novú úroveň a zároveň si vyzdobiť svoju vlastnú šperkovnicu. Môžu sa inšpirovať nápadmi na obale sady LEGO® DOTS (41915), prípadne si vymyslieť vlastný originálny dizajn.
  • Hra sa začína zostavením rozkošnej šperkovnice. Zapojiť možno aj zdobítka z iných DOTS súprav vrátane DOTS doplnkov – 1. série (41908) a šperkovnicu tak prispôsobiť interiéru izbičky!
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby alebo umenia si túto úžasnú súpravu pre deti zamiluje. Súprava šperkovnice a farebných dielikov je tým ideálnym darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti staršie ako 6 rokov.
  • Šperkovnica meria vyše 3 cm na výšku, 12 cm na šírku a 14 cm do hĺbky a dodáva sa s ozdobami. Je tak ideálnou voľbou do každej detskej izbičky. Táto vlastnoručne vyrobená šperkovnica je tým dokonalým úložným priestorom na šperky malých dizajnérov.
  • Keďže sadu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez potreby batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry a riešenia problémov. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Súprava na tvorivú vlastnoručnú výrobu. Vďaka zrozumiteľnému návodu je stavanie šperkovnice hračka. Inšpiráciu pri zdobení zas možno čerpať z hárku s nápadmi. Upratovanie a triedenie sú vďaka uzavretému priečinku na uloženie hračka.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava šperkovnice ponúka neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..