Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41921 DOTS doplnky – 3. séria

Tvorivé hry sa s 3. sériou doplnkov DOTS nikdy nekončia!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO DOTS doplnky – 3. séria
SKU 41921
Kusy 107
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 3,79 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podporte záujem dieťaťa o ručne vyrábané šperky a tvorivé činnosti s týmto vreckom LEGO® DOTS Doplnky – 3. séria (41921) a inšpirujte ho, aby vyjadrilo svoju osobnosť. Obsah vrecka je súčasťou prekvapenia!
  • Podporte tvorivé a dizajnérske zručnosti dieťaťa týmito 81 zberateľskými dielikmi v štyroch farbách, 16 hviezdičkovými a diamantovými dielikmi s 3D efektom a 10 zdobenými dielikmi, ktoré sú prekvapením.
  • Dieliky sa skvele hodia na zdobenie všetkého od náramkov až po výzdobu domácnosti.Deti ich môžu použiť v kombinácii s inými DOTS sadami alebo LEGO® stavebnicami a prispôsobiť ich podľa svojej chuti.
  • Každý fanúšik umenia a ručnej výroby si s chuťou rozbalí toto vrecko DOTS doplnky – 3. séria (41921). Nové farby a zdobené dieliky vždy zabavia a potešia ako darček navyše chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov.
  • Dajte deťom možnosť vytvoriť a používať pútavé predmety s LEGO® DOTS sadami. Toto vrecko farebných a zdobených dielikov prispeje k rozvoju tvorivého sebavedomia detí a zároveň ich zabaví.
  • LEGO® DOTS sady ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a úprav šperkov či ozdobných predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..