Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41925 Kazeta tajomstiev

V kazete tajomstiev sú ukryté zábavné možnosti vyjadrenia svojho štýlu!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kazeta tajomstiev
SKU 41925
EAN 5702016914856
Kusy 273
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 14,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Oceňte tvrdú prácu dieťaťa touto sadou LEGO® DOTS Kazeta tajomstiev (41925). Je ideálna pre deti, ktoré baví vlastnoručná umelecká tvorba a chcú sa realizovať dizajnovaním.
  • Čas ukázať predstavivosť! Táto cool sada obsahuje otváraciu škatuľku v tvare knihy s funkčným zámkom a úložným priestorom, malú škatuľku s rámom na obrázok, dva kľúče a zásuvku na odloženie množstva dielikov!
  • Dieliky v sade sú skvelé na vyrábanie jedinečných dizajnov. Deti tiež môžu využiť dieliky z iných LEGO® DOTS sád a vreciek, ako sú DOTS doplnky – 3. séria (41921), a rozpracovať svoje nápady!
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby a umenia si túto nápaditú hračku zamiluje. Šikovná škatuľka je skvelý darček alebo zábavná tvorivá odmena pre chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov.
  • Tvorivý úkryt. Uzamykateľná škatuľka v tvare knihy meria viac než 3 cm na výšku, 8 cm na šírku a 9 cm do hĺbky. Ideálne sa tak hodí na ukrytie tajomstiev.
  • Stačí otvoriť zásuvku a tvorba sa môže začať pri skladaní škatuliek. Vďaka jasným a jednoduchým pokynom je to ľahké. Upratanie a odkladanie je vďaka zásuvke vnútri tiež jednoduché.
  • Poskytnite deťom možnosť vytvoriť a používať pútavé predmety s LEGO® DOTS sadami. Táto malá uzamykateľná škatuľka v tvare knihy ponúka neobmedzenú dizajnérsku inšpiráciu, ktorá rozvíja tvorivosť a sebavedomie detí.
  • LEGO® DOTS sady ponúkajú možnosti na neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie formou tvorby a úprav šperkov či užitočných predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..