Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41933 Náramok – disko trysko

S týmto parádnym náramkom deti čaká tvorivá zábava bez hraníc!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Náramok – disko trysko
SKU 41933
EAN 5702016915884
Kusy 33
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 6,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto hravá stavebnica LEGO® DOTS Disko náramok (41933) prekvapí tvorivo orientované dieťa a umožní mu zabávať sa pri nekonečnom dizajnovaní a vlastnoručnej výrobe.
  • Jedinečné šperky na vystavenie! Deti môžu zlepšovať svoje zručnosti sebavyjadrenia pri zdobení náramkov. Sada obsahuje štíhly nastaviteľný náramok a 32 farebných dielikov. Hra sa začína ihneď po rozbalení!
  • Táto sada je skvelou voľbou pre rýchlu a nápaditú tvorbu. Deti môžu tiež využiť dieliky z vreciek LEGO® DOTS doplnky – 3.a 4. série (41921 a 41931) a obohacovať svoje dizajny o parádne nové nápady.
  • Túto tvorivú sadu si zamiluje každý fanúšik ručnej výroby. Trvácne náramky, farebné a špeciálne zdobené dieliky poslúžia ako zábavný darček alebo malá odmena pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Malé a dokonale prenosné. Náramky merajú vyše 20 cm, takže táto sada je ideálnou voľbou pre začínajúcich dizajnérov. Umožňuje im totiž trénovať tvorivé zručnosti a následne nosiť svoj obľúbený kúsok.
  • Otvorte vrecko a zábavné zdobenie náramku sa môže začať. S jednoduchými inšpiratívnymi nápadmi na obale je dizajnovanie hračka, prípadne si deti môžu donekonečna vytvárať vlastné vzory.
  • Doprajte deťom tvorivý darček s LEGO® DOTS sadami. Tento šikovný, ručne vyrobený náramok ponúka neobmedzené dizajnérske možnosti a pomáha deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie zábavným spôsobom.
  • LEGO® DOTS sady ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a úprav šperkov či ozdobných predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..