Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ducati Panigale V4 R 42107

Postavte a objavujte legendrnu motorku Ducati Panigale V4 R

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ducati Panigale V4 R
SKU 42107
Kusy 646
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Štýl, sofistikovanosť, výkon. LEGO Technic 42107 Ducati Panigale v4 R svojím dychberúcim vzhľadom zachytáva ducha a dizajn originálu. Je to prvý model motorky v histórii série LEGO Technic, ktorý zahŕňa prevodovku umožňujúcu skúmanie rôznych prevodov a techník. Medzi ďalšie úžasné funkcie patrí riadenie, predné a zadné odpruženie umožňujúce realistický pohyb, ako aj predné a zadné brzdové kotúče.

Úžasné detaily zachytávajú ducha značky Ducati
Fanúšikovia značky Ducati ocenia detailnosť tejto úžasnej repliky motorky. Stojan, výfuk, čelné sklo a prístrojová doska pridávajú drobné detaily, ktoré robia z tohto modelu skutočne vernú verziu pôvodného modelu. A nesmieme zabúdať na klasické červené farebné prevedenie, pri pohľade na ktoré sa rozbúcha srdce každého fanúšika značky Ducati.

Stavajte a učte sa s modelmi série LEGO Technic
Tento model motorky je súčasťou sveta LEGO Technic a prináša pohlcujúci a odmeňujúci zážitok zo stavania. Vďaka realistickým funkciám, pomocou ktorých môžu objavovať princípy fungovania mechanizmu prevodov, predstavuje staviteľom svet inžinierstva.

  • Verzia slávnej motorky Ducati Panigale V4 R na zostavenie, skúmanie a vystavenie. Fanúšikovia série LEGO Technic a milovníci motocyklov si zamilujú túto úžasnú staviteľskú výzvu.
  • Postavte si vlastný model Ducati Panigale V4 R a spoznajte jedinečným spôsobom vlastnosti a funkcie, ktoré z neho robia legendu. Jeho súčasťou je tiež dvojrýchlostná prevodovka, prvá svojho druhu na motorkách série LEGO Technic.
  • Zažite vzrušenie z toho, že ste vlastníkom modelu Ducati Panigale V4 R s predným a zadným odpružením, ktoré umožňujú realistický pohyb modelu. Klasické červené prevedenie vdychuje motocyklu život, s tou pravou talianskou gráciou.
  • Hľadáte najlepšie darčeky pre fanúšikov motocyklov? Toto je skvelá voľba. Táto stavebnica je zároveň skvelou výzvou pre fanúšikov série LEGO Technic vo veku od desiatich rokov, ktorí budú nadšení z možnosti sledovať, ako motocykel funguje.
  • Tento pôsobivý model (42107) ohúri, keď ho vystavíte na obdiv. Jeho rozmery boli navrhnuté tak, aby skutočne odrážali jeho predlohu v životnej veľkosti. Meria viac než 32 cm na dĺžku, 16 cm na výšku a 8 cm na šírku.
  • Táto motorka Ducati nevyžaduje batérie. Vystačíte si s vášňou, predstavivosťou a túžbou objavovať niečo nové.
  • Začať stavať túto LEGO súpravu je jednoduché. Stačí otvoriť balenie. Vnútri nájdete jednoduchý návod, vďaka ktorému sa môžete okamžite pustiť do stavania tejto motorky Ducati.
  • Technické hračky LEGO Technic boli vytvorené tak, aby poskytovali pohlcujúci a odmeňujúci zážitok zo stavania. Umožňujú realistický pohyb a obsahujú mechanizmy, pomocou ktorých deti a dospelí môžu objavovať svet inžinierstva.
  • Kvalita je dôležitá. Preto je dobré vedieť, že LEGO stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. To zaisťuje, že ich možno vždy jednoducho spájať. Platí to už od roku 1958.
  • Plastové modely hračiek LEGO Technic dôsledne skúmame. Každý dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..