Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kĺbový dumper Volvo 6×6 42114

Pohlcujce stavanie pre fanikov stavebnc

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kĺbový dumper Volvo 6×6
SKU 42114
EAN 5702016617528
Kusy 2193
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 259,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Realistický model najväčšieho nakladača značky Volvo, kĺbový dumper Volvo 6×6 (42114) zo série LEGO Technic, je ideálnou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú stavebnice. Realistické funkcie tohto dumpera poháňa 1 uhlový motor veľkosti L, 1 motor XL, 1 motor L a inteligentné centrum ovládané cez Bluetooth.

Objavte v aplikácii nové herné možnosti
Pomocou aplikácie LEGO Technic CONTROL + môžu deti dumper ovládať a objaviť v ňom kopec autentických prvkov. Pomocou rôznych riadiacich obrazoviek môžete jazdiť vpred, cúvať, bočiť, meniť rýchlosť, radiť alebo vykladať nákladný priestor. Deti majú tiež prístup k prispôsobenému riadiacemu panelu s autentickým ovládaním. Šoférske zručnosti môžu deti rozvíjať prostredníctvom rôznych výziev a úspechov. V aplikácii môžu navyše objaviť množstvo inšpiratívneho obsahu.

Autentické prvky podnecujú tvorivé hry
Stavebnice zo série LEGO Technic sú ideálnou voľbou pre fanúšikov LEGO stavebníc, ktorí sú pripravení na nové dopravné výzvy v realistických modeloch áut.

  • Deti si zamilujú vlastný model klasického dumpera A60H značky Volvo. A vďaka parádnym funkciám aplikácie LEGO Technic CONTROL + zábava pokračuje aj po zostavení modelu.
  • Tento kĺbový dumper Volvo 6×6 (42114) zo série LEGO Technic deťom ukáže tajomstvá stavebných vozidiel. Prostredníctvom aplikácie v ňom môžu šoférovať, vykladať náklad a radiť rýchlosť.
  • Tento model je plný autentických prvkov. Ovládať ho môžu deti prostredníctvom aplikácie LEGO Technic CONTROL +, v ktorej objavia rôzne možnosti ovládania, výzvy, úspechy a exkluzívny obsah.
  • Hľadáte parádny nákladiak na diaľkové ovládanie? Posuňte tvorivé hry na novú úroveň s týmto úžasným LEGO Technic modelom dumpera značky Volvo. Je skvelým narodeninovým darčekom pre malých staviteľov vo veku od 11 rokov.
  • Model nakladača Volvo meria vyše: 20 cm na výšku, 60 cm na dĺžku a 20 cm na šírku. Je tak ideálnou hračkou na stavebné hry. Ak chcete zažiť ešte viac zábavy, súpravu môžete skombinovať s ďalšími stavebnicami.
  • Stavanie sa môže začať bez batérií, no ak si chcete naplno vychutnať parádne technické funkcie ovládané cez aplikáciu, budete potrebovať 6 1,5 V batérií typu AA.
  • Tlačený návod je súčasťou balenia, takže tvorivá zábava sa môže s touto úžasnou stavebnicou pre deti začať hneď.
  • Stavebnice série LEGO Technic sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú stavanie a sú pripravené na novú výzvu. Vďaka celému radu zábavných stavebníc svet série LEGO Technic milujú deti aj dospelí.
  • Všetky súpravy zo série LEGO Technic spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. To zaisťuje, že dieliky tohto vozidla možno vždy jednoducho spájať.
  • Súpravy zo série LEGO Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..