Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Záchranné vznášadlo 42120

Odmena 2 v 1 pre ndejnch zchranrov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Záchranné vznášadlo
SKU 42120
EAN 5702016890761
Kusy 457
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Hľadáte dokonalý darček pre dieťa, ktoré zbožňuje nadupané vozidlá? Toto záchranné vznášadlo (42120) zo série LEGO Technic si potom zamiluje! Je vybavené množstvom autentických prvkov, takže na hry na napínavé misie je ako stvorené. Chlapcov i dievčatá od 8 rokov taktiež poteší jeho dizajn so skrytými kolieskami, ktorý pripomína vznášanie. Objaviť však môžu omnoho viac: otáčavé vrtule, výstražné svetlo, kokpit so sedadlami, ovládaciu dosku a riadenie. Keď sú deti pripravené na novú výzvu, záchranné vozidlo môžu prestavať na dvojmotorové lietadlo, ktoré má celú kopu realistických funkcií, ako sú pohyblivé klapky na krídlach a kormidlá.

Stavebnice, ktoré zapoja malé hlavičky
Svet LEGO Technic stavebníc ponúka rad parádnych vozidiel navrhnutých pre malých LEGO fanúšikov, ktorí sú pripravení na ďalšiu stavebnú výzvu. Modely majú realistické funkcie a dizajn, takže sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré túžia zistiť, ako vozidlá fungujú.

  • Doprajte malým milovníkom záchranných hračiek špeciálnu odmenu v podobe úžasného vznášadla. Obsahuje kopu autentických prvkov, takže je ako stvorené na dobrodružné hry na postavy.
  • Nenechaj si ujsť jeho štýlové prvky, ako sú efekt vznášania, otáčavé vrtule, kokpit a rotujúce výstražné svetlo, ako má aj skutočné vznášadlo.
  • Vďaka prepracovanému dizajnu 2 v 1 si malí hrdinovia užijú ešte viac zábavných hier na postavy. Vznášadlo totiž môžu prestavať na dvojmotorové lietadlo s pohyblivými klapkami na krídlach a kormidlami.
  • Sada LEGO Technic (42120) Záchranné vznášadlo je skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre deti od 8 rokov, ktoré zbožňujú záchranné vozidlá.
  • Po zostavení meria vznášadlo viac než 12 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 13 cm na šírku.
  • Svet LEGO Technic ponúka pokročilé stavebnice pre malých fanúšikov LEGO kociek pripravených na ďalšiu staviteľskú výzvu.
  • LEGO Technic dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždykonzistentné, kompatibilné a pevne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO Technic dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..