Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Lamborghini Sián FKP 37 42115

Ptav model ako obdivuhodn vstavn kus

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lamborghini Sián FKP 37
SKU 42115
Kusy 3696
Séria LEGO Technic
Vek 18+ vek
Cena LEGO 449,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Ponorte sa do tejto stavebnice zo série LEGO Technic (42115) a pocíťte nezameniteľnú silu a vzhľad modelu Lamborghini Sián FKP 37. Vďaka vynikajúco prepracovaným detailom je tento model auta v neprehliadnuteľnej limetkovo zelenej farbe so zlatými ráfikmi vernou kópiou pôvodného modelu Sián FKP 37.

Krása je v detailoch
Autentické funkcie zahŕňajú 8-stupňovú prevodovku, aktivovanú pohyblivou radiacou pákou, motor V12 s pohyblivými piestami a pohon všetkých 4 kolies. Pomocou volantu môžete auto otáčať rôznymi smermi, potom si obzrite predné a zadné odpruženie. Tento model má klasické nožnicové dvere rovnako ako superšportiak v životnej veľkosti.

Luxusné funkcie
Táto zostaviteľná súprava s modelom auta vám umožní vdýchnuť život krásnemu modelu Sián FKP 37 a vychutnať si pri tom prvotriedny relax. Súčasťou luxusného balenia je aj exkluzívna ilustrovaná kniha s návodom na stavanie, obrázkami a rozhovormi zo zákulisia. Otvorte kapotu a nájdite si tam svoje jedinečné sériové číslo a odomknite špeciálny online obsah.

  • Vychutnajte si s touto súpravou LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37 (42115) stavanie, ktoré vás úplne pohltí. Potom preskúmajte verne zobrazené prvky auta, ako napríklad motor V12 s pohyblivými piestami, riadenie a predné a zadné odpruženie.
  • Vďaka 8-stupňovej sekvenčnej prevodovke, pohyblivému zadnému spojleru, otváracej prednej a zadnej kapote, detailne prepracovaným kotúčovým brzdám a zlatým ráfikom vám táto súprava zo série LEGO Technic približuje skutočné Lamborghini Sián FKP 37 viac ako kedykoľvek predtým.
  • Táto pokročilá stavebnica zo série LEGO Technic s vynikajúco prepracovanými detailmi je navrhnutá špeciálne pre fanúšikov superšportiakov. Obsahuje aj dekoratívnu podložku na vystavovanie a jedinečné sériové číslo, s ktorým si môžete odomknúť exkluzívny online obsah.
  • Stavebný projekt prinášajúci odmeňujúci pocit pre vás alebo ako špeciálny narodeninový či vianočný darček pre blízkeho človeka. Táto LEGO súprava je zabalená v luxusnom balení a prináša ohromujúci výstavný model, ktorý je radosť vlastniť.
  • Tento zostaviteľný model auta v mierke 1:8 v limetkovo zelenom sviežom prevedení so zlatými ráfikmi a dekorovanými prvkami meria vyše 13 cm na výšku, 60 cm na dĺžku a 25 cm na šírku.
  • Poháňané vášňou! Táto súprava zo série LEGO Technic nevyžaduje žiadne batérie, takže sa ihneď môžete naplno pohrúžiť do stavania vášho stavebného projektu.
  • Exkluzívna zberateľská brožúra obsahuje komplexný návod na stavanie, obrázky a rozhovory zo zákulisia dvoch tímov, ktoré spolupracovali na tomto projekte: skupiny LEGO Group a spoločnosti Automobili Lamborghini.
  • Súpravy zo série LEGO Technic, vyznačujúce sa elegantnými dizajnmi a realistickými funkciami, prinášajú obohacujúce stavanie a modely plné pôsobivých prvkov.
  • Súpravy LEGO Technic spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. To zaisťuje, že jednotlivé prvky možno vždy jednoducho spájať.
  • Súpravy LEGO Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..