Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Jeep Wrangler 42122

Detailn LEGO model auta Jeep Wrangler Rubicon

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Jeep Wrangler
SKU 42122
Kusy 665
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Každý malý obdivovateľ áut sa poteší výkonnému autu 4×4. Teraz mu môžete tento sen splniť s modelom LEGO Technic Jeep Wrangler (42122). Deti vo veku od 9 rokov sa pri spoznávaní tohto terénneho auta naozaj zabavia. K dispozícii je tlačidlo na ovládanie predných kolies a jeho výkonného systému odpruženia. Deti môžu auto ovládať a vyhýbať sa prekážkam okolo domu.

Plný autentických detailov
Tento zábavný model auta s otvárateľnými dverami a kapotou, sklopnými zadnými sedadlami, rezervnou pneumatikou plnej veľkosti, navijakom a tradičnou značkou Jeepu približuje deťom skutočné auto Jeep Wrangler Rubicon viac než inokedy. Vďaka nápadnému oranžovo-čiernemu dizajnu tento model vyzerá skvelo v akcii aj vystavený.

Pútavá výzva pre mladých LEGO staviteľov
Svet LEGO Technic ponúka prepracované stavebné hračky pre mladých LEGO fanúšikov pripravených na ďalšiu zábavnú výzvu. Vďaka realistickým mechanizmom sú tieto zberateľské hračky skvelým spôsobom, ako deťom priblížiť svet strojárstva.

  • Poznáte dieťa, ktoré si túži postaviť vlastné terénne auto s pohonom 4X4? Tento model auta Jeep Wrangler (42122) zo série LEGO Technic je plný auntentických prvkov, takže je skvelou voľbou pre milovníkov zábavných áut.
  • Má mechanizmus riadenia predných kolies, mocné odpruženie náprav a navijak, takže deti prežijú naozajstné terénne dobrodružstvá inšpirované svetoznámym autom Jeep Wrangler.
  • Tento úžasný model dopĺňajú autentické prvky zo skutočného auta Jeep Wrangler, ako sú klasické okrúhle svetlomety, sedemmiestna mriežka, náhradná pneumatika plnej veľkosti a skladacie zadné sedadlá.
  • Hľadáte tie najlepšie hračky pre deti, ktoré zbožňujú zberateľské autá? Tento model auta Jeep Wrangler Rubicon je skvelým darčekom pre malých LEGO fanúšikov, ktorí sú pripravení na ďalšiu výzvu.
  • Model auta Jeep Wrangler Rubicon meria vyše 12 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 13 cm na šírku, takže má dokonalé rozmery na hry aj vystavenie.
  • Deti ohúri pôsobivý žlto-čierny farebný dizajn aprestížne označenie Jeep Wrangler Rubicon.
  • Interiér tohto SUV auta možno jednoducho preskúmať vďaka otváracím dverám a kapote.
  • LEGO Technic sety otvárajú svet stavebného inžinierstva pre malých fanúšikov LEGO kociek pripravených na ďalšiu staviteľskú výzvu.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..