Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Domov Dodge Charger 42111

Dobrodrustv vo vysokej rchlosti pre deti a fanikov, ktor zbouj aut

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Domov Dodge Charger
SKU 42111
Kusy 1077
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 124,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte fanúšikom série Rýchlo a zbesilo dokonalé vzrušenie so stavebnicou LEGO Technic Domov Dodge Charger (42111) pre deti a dospelých. Táto hračka vytvorená podľa predlohy kultového modelu Dodge Charger R/T zo 70. rokov je plná autentických detailov. Pod kapotou sa nachádza model kultového 8-valcového motora. Medzi ďalšie funkcie patria pohyblivé piesty, zavesenie kolies s priečne trojuholníkovým ramenom, systém riadenia a dúchadlo. V kufri sú dokonca fľaše s oxidom dusným, vďaka ktorým saDom môže púšťať do naháňačiek vo vysokej rýchlosti.

Presne ako v skutočnej verzii!
Deti vo veku od 10 rokov si zamilujú stavanie modelu slávneho auta Dominica Toretta. Po zostavení modelu Dodge Charger sa začína skutočná zábava pri hre na scény z filmu Rýchlo a zbesilo, vďaka ktorým ožíva adrenalínový svet pouličných pretekov.

Úžasná stavebnica na tvorivú hru
Svet LEGO Technic ponúka pokročilé stavebnice pre malých fanúšikov LEGO kociek pripravených na ďalšiu staviteľskú výzvu.

  • Inšpirujte deti, aby znova vdýchli život obľúbeným scénam z filmov Rýchlo a zbesilo s týmto úžasným autom LEGO Technic Domov Dodge Charger (42111), ktoré je skvelou replikou klasického amerického výkonného auta.
  • S 1077 dielikmi táto skvelá stavebnica ponúka zábavnú výzvu pre deti a fanúšikov, ktoré milujú hračkárske modely áut. Táto verná replika inšpirovaná originálnym modelom Dodge Charger R/T zo 70. rokov 20. storočia je plná realistických detailov.
  • Autentické vlastnosti, ako sú pohyblivé piesty, zavesenie kolies, riadiaci systém a dúchadlo, umožňujú deťom zažiť vzrušenie z jazdy na skutočnom aute. Po hre môžu fanúšikovia model vystaviť v slávnej pozícii na zadných kolesách.
  • Hľadáte skvelý prázdninový darček pre milovníkov áut a deti vo veku od 10 rokov? Toto je skvelá voľba. Fanúšikovia si môžu postaviť model Domovho auta a objavovať jeho skvelé funkcie pri zažívaní scén z filmu Rýchlo a zbesilo.
  • Tento model auta má rozmery 39 cm na dĺžku, 16 cm na šírku a 11 cm na výšku. To sú ideálne rozmery na hru a dobrodružstvá vo vysokej rýchlosti. Umiestnite ho do pozície na zadných kolesách a získate pútavý výstavný kúsok.
  • Tlačený návod je súčasťou balenia, do stavania sa tak ľahko môžu pustiť aj malí stavitelia.
  • Predstavte deťom svet staviteľskej zábavy so stavebnicami LEGO Technic. Vďaka úžasným dizajnom vozidiel a skvelým funkciám zábava pokračuje dlho po postavení modelu.
  • Súpravy LEGO Technic spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. To zaisťuje, žetieto stavebnice možno vždy jednoducho spájať.
  • Stavebnice LEGO Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..