Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43114 Punk Pirate Ship

Premeňte čas strávený na mobile či tablete na tvorbu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Punk Pirate Ship
SKU 43114
EAN 5702016911978
Kusy 615
Séria LEGO VIDIYO
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Inšpirujte deti k režírovaniu vlastných hudobných videoklipov a účinkovaniu v nich so sadou LEGO® VIDIYO™ Punk Pirate Ship (43114). Jej súčasťou sú 3 minifigúrky s hudobnými doplnkami, 14 náhodných BeatBitov a 3 špeciálne BeatBity.
  • Stiahnite si bezplatnú aplikáciu LEGO® VIDIYO™ a naskenujte si minifigúrky a BeatBity so špeciálnymi efektmi. Po naskenovaní modelu vznikne digitálne pódium s pirátskou loďou, na ktorom postavičky odohrajú svoje vystúpenie.
  • Naskenovaním BeatBitov v aplikácii odomknete špeciálne efekty ako stvorené na punkrockový koncert: vaše postavičky môžu napríklad surfovať na žralokovi alebo môžete svojich pirátov roztancovať.
  • Deti si môžu s pomocou tohto LEGO® modelu upravovať scenériu vo videoklipoch – zámenou dekoratívnej lebky za žraločiu hlavu alebo výmenou reproduktorov v tvare truhlíc s pokladom za kanóny.
  • Zábavný hudobný zážitok pre chlapcov alebo dievčatá vo veku od 8 rokov, ktoré si zaslúžia odmenu. Táto stavebnica zároveň poslúži ako vynikajúci darček na sviatky pre malého milovníka hudobných hračiek, tanca a vystúpení.
  • Model pirátskej lode meria vyše 19 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 18 cm na šírku.
  • Aplikácia LEGO® VIDIYO™ je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na adrese www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Sady zo série LEGO® VIDIYO™ vnášajú do hry nový socializačný rozmer a chlapci aj dievčatá sa vďaka nim môžu stať režisérmi, producentmi a hviezdami hudobných videoklipov vlastnej výroby, ktoré potom môžu zdieľať.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôležité globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..