Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43106 Unicorn DJ BeatBox

Premeňte čas strávený pri obrazovke na tvorivo využitý čas

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Unicorn DJ BeatBox
SKU 43106
Kusy 84
Séria LEGO VIDIYO
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Sledujte deti, ako prostredníctvom sady LEGO® VIDIYO™ Unicorn DJ BeatBox (43106) režírujú svoje vlastné hudobné videá a hrajú v nich ako hviezdy. Obsahuje minifigúrku DJ-a jednorožca, prvok LP platne, 14 náhodných BeatBitov a 2 špeciálne BeatBity.
  • Stiahnite si aplikáciu LEGO® VIDIYO™, pomocou ktorej môžete naskenovať minifigúrku a BeatBity so špeciálnymi efektmi. Deti budú milovať moment, kedy ich postavička ožije v hudobnom videu.
  • Naskenujte v aplikácii BeatBity a odomknite špeciálneefekty, ako efekt, ktorý pridáva pesničkám roztomilý syntetický zvuk v popovom štýle.
  • Zábavný hudobný zážitok pre chlapcov alebo dievčatá vo veku od 7 rokov, ktorí si zaslúžia odmenu. Táto sada sa tiež skvelo hodí ako vianočný darček pre všetky deti, ktoré majú rady hudobné hračky, tancovanie a vystupovanie.
  • BeatBox meria vyše 8 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 10 cm na šírku.
  • BeatBox sa dá rozložiť, takže si deti môžu vziať svoj svet hudby so sebou na turné, kamkoľvek pôjdu. Vnútri boxíku BeatBox je miesto na uloženie pódia z kociek, ktoré sa bude skenovať, 16 BeatBitov a prvku LP platne.
  • Aplikácia LEGO® VIDIYO™ je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Sady LEGO® VIDIYO™ prinášajú spolu s hrami prepojenými so svetom sociálnych sietí nové zážitky. Vďaka nim môžu chlapci a dievčatá režírovať a zdieľať svoje vlastné hudobné videá a stať sa tak ich režisérmi, producentmi a hudobnými hviezdami.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôležité globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..