Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43176 Ariel a jej rozprávková kniha dobrodružstiev

Doprajte fanúšikovi Malej morskej víly dvojnásobný mikrosvet ukrytý v tejto zábavnej knihe!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ariel a jej rozprávková kniha dobrodružstiev
SKU 43176
EAN 5702016618624
Kusy 105
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podporte tvorivú hru na postavy s touto LEGO® ǀ Disney stavebnicou (43176) s Disneyho princeznou Ariel, Flounderom, Sebastianom a princom Ericom. Skvelá hračka pre deti a fanúšikov Disneyho Malej morskej víly. Hra sa začína hneď po otvorení knihy!
  • Aké poklady čakajú ukryté pod morom? Deti môžu precvičovať svoju tvorivosť a hru na postavy pri skúmaní pláže alebo plávaní s Disneyho Ariel, Flounderom a Sebastianom a zároveň si predstavovať známe príbehy novými spôsobmi.
  • Milované mikropostavy sú skvelé na hru v kombinácii s inými modelmi a vytvoriť tak kopec novej zábavy. Deti môžu zažívať dobrodružstvá s Disneyho princeznou Ariel, princom Ericom, Sebastianom a Flounderom úplne novými spôsobmi!
  • Každý fanúšik Disneyho Malej morskej víly si túto stavebnicu úplne zamiluje. Jedinečná otváracia kniha v sebe ukrýva kompletný mikrosvet, ktorý nadchne každé dieťa ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti od piatich rokov.
  • Cestovná hračka, ktorú si môžete vziať kamkoľvek. Keď je kniha otvorená, táto fantastická stavebnica meria 23 cm na šírku, 12 cm do hĺbky a 8 cm na výšku a je dosť veľká na nové dobrodružstvá. Zároveň ju môžete pribaliť na cesty pre kopec zábavy.
  • Hodiny zábavy pre detskú fantáziu! Hračky bez batérií pomáhajú u detí zlepšovať hru v skupine a schopnosť riešiť problémy. Alebo im prinášajú radosť, keď vymýšľajú svoje vlastné, nové príbehy formou neobmedzenej hry.
  • Stačí knihu otvoriť a hra sa začína. Vďaka jednoduchým pokynom je zostavenie hračka. Deti tak zažijú kopec tvorivého vzrušenia a radosť z vymýšľania nových dobrodružstiev alebo opakovania dobre známych príbehov v knihe.
  • Doprajte deťom detailné postavy a miesta s LEGO® ǀ Disney stavebnicami. Táto nápaditá stavebnica Disneyho Malej morskej víly ponúka milé prvky na začatie príbehu. Zároveň podporuje otvorenú tvorivú hru, ktorá pomáha rozvíjať dôležité zručnosti.
  • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..