Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43180 Bella a zimná oslava na zámku

Prineste malým princom a princeznám zámok plný priateľov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bella a zimná oslava na zámku
SKU 43180
EAN 5702016618655
Kusy 238
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 54,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Prineste predškolákom vzrušujúci pocit naplnenia pri stavaní súpravy LEGO® ǀ Disney Bella a zimná oslava na zámku (43180), v ktorej vystupujú postavičky z disneyoviek Kráska a Zviera. Skvelo sa hodí ako vianočný darček.
 • Nalaďte svojich malých staviteľov na vlnu, ktorá posúva predstavivosť a kreatívnu hru na vyššiu úroveň. To všetko prostredníctvom pestrofarebného zámku s viacerými komnatami a zostaviteľnými doplnkami, minibábik Belly a Zvieraťa v Disney štýle a ďalšieho.
 • Pekný zámok a roztomilé postavičky sú pre malé deti zdrojom možností na hranie a posúvajú hranice ich tvorivých schopností. Deti si môžu postaviť zámok s doplnkami, predviesť obľúbené scény z filmu alebo si vymyslieť vlastné príbehy.
 • Mladší fanúšikovia disneyovky Kráska a zviera budú túto súpravu milovať kvôli všetkým detailom lákajúcim k hre a dômyselným doplnkom. Vďaka nenáročnému skladaniu a zábavným prvkom spúšťajúcim hru sa táto súprava skvelo hodí pre predškolákov vo veku od 4 rokov.
 • Ľahko zostaviteľný zámok s množstvom detailov. Zámok meria vyše 23 cm na výšku, 25 cm na šírku a 16 cm do hĺbky. Táto fantastická súprava je predurčená na to, aby ste ju mohli dookola stavať a hrať sa s ňou.
 • Sila predstavivosti v škatuli. Nezameniteľné minibábiky a LEGO® figúrky umožňujúce deťom hrať sa nespočetnými spôsobmi, bez potreby batérií.
 • Stačí otvoriť škatuľu a začať hru stavaním.
 • Nenáročnosť stavania zvyšuje u menších detí sebavedomie. Pri skladaní krásneho zámku s doplnkami pre Bellu a Zviera z disneyoviek môžu deti využiť zrozumiteľný návod s obrázkami, ktorý u nich pomáha rozvíjať stavebné a herné zručnosti.
 • Voveďte menšie deti prostredníctvom tejto LEGO® ǀ Disney súpravy do čarovného sveta z rozprávky Kráska a zviera. Táto podrobne prepracovaná súprava prenesie deti do zámku Zvieraťa, v ktorom sa ocitnú na zimnej oslave s Bellou a jej priateľmi!
 • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
 • LEGO® kocky a dieliky sa nechávajú padať, zahrievajú sa, stláčajú, skrúcajú a analyzujú. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..