Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kľúčenka – Káčer Donald 854111

Elegantn doplnok na taky i ke pre fanikov disneyoviek!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kľúčenka – Káčer Donald
SKU 854111
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 4,99 €

Popis produktu

Podarujte fanúšikovi disneyoviek o Káčerovi Donaldovi túto skvelú LEGO ǀ Disney kľúčenku – Káčer Donald (854111), ktorú si bude môcť vziať na svoje dobrodružstvá! Obsahuje minifigúrku Donalda, švihácky nahodeného do klasického modro-žltého námorníckeho trička s červenou mašličkou a modrou baretkou, ktorá je spojená s odolnou kovovou retiazkou a krúžkom. Túto pôsobivú kľúčenku možno pripojiť na ruksak alebo ňou možno bezpečne pripnúť kľúče k vrecku či taške.

  • Potešte fanúšikov disneyoviek minifigúrkou Káčera Donalda zo série LEGO ǀ Disney pripojenou na trvácnu kovovú retiazku s krúžkom, ktorý možno bezpečne pripnúť na ruksak, tašku či kľúče.
  • Minifigúrku nie je možné od kovovej retiazky oddeliť.
  • Skvelý malý darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre malých fanúšikov disneyovskej postavy Káčera Donalda alebo Senzačnej šestky vo veku od 6 rokov.
  • Meria vyše 9 cm na výšku a 4 cm na šírku, takže je dostatočne veľká na to, aby ju mohol každý obdivovať, no zároveň dostatočne malá na to, aby nezavadzala.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..