Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43184 Raya a drak Sisu

Ohúrte dieťa sadou plnou dobrodružstva a objavovania!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Raya a drak Sisu
SKU 43184
EAN 5702016746907
Kusy 216
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 29,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prebuďte v deťoch tvorivosť s touto vzrušujúcou stavebnicou Raya a drak Sisu (43184) od LEGO® ǀ Disney. Je plná rôznych funkcií a doplnkov a zároveň zábavnou inšpiráciou pre fantastické hry na postavy.
  • Súčasťou tejto stavebnice inšpirovanej novým filmom od Disneyho, Raya a posledný drak, je brána paláca, vodopád, množstvo doplnkov, minibábika Raye a LEGO® figúrka draka Sisu.
  • V bráne Paláca srdca sa ukrýva tajná miestnosť, do ktorej možno ukryť diamanty, a otvárací vodopád. Pre ešte viac zábavy spojte so stavebnicou Raya a Palác srdca (43181) zo série LEGO® ǀ Disney.
  • Fanúšikovia Disneyho filmu Raya a posledný drak si túto stavebnicu plnú detailov a zábavných doplnkov skrátka zamilujú. Vďaka jej mnohým funkciám je skvelou odmenou pre deti od 6 rokov.
  • Nádherný polohovateľný drak Sisu meria vyše 24 cm na výšku a je navrhnutý tak, aby ho bolo možné dookola stavať a zapájať do rôznych herných dobrodružstiev.
  • Buď inovatívny! Tento jedinečný set možno skombinovať aj s inými LEGO®ǀ Disney stavebnicami a prebudiť tak v deťoch fantáziu nevídanými spôsobmi. Zároveň je štýlovým darčekom, ktorý zaujme každého.
  • Tlačený návod je skvelý, no digitálny návod Instructions PLUS je ešte lepší! S aplikáciou LEGO® Building Instructions môžu dokonca aj malí stavitelia približovať model a prezerať si modely pri stavaní.
  • Ponorte deti do fantázie a dobrodružstva z disneyovky Raya a posledný drak s touto tvorivou LEGO® ǀ Disney stavebnicou. Deti sa v nej môžu zahrať s Rayou a drakom Sisu na samé vzrušujúce dobrodružstvá!
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..