Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kráľovské stajne Krásky a Rapunzel 43195

Stavebnica zo srie Disney: hry bez hranc a roztomil konky pre deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kráľovské stajne Krásky a Rapunzel
SKU 43195
EAN 5702016909661
Kusy 239
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 34,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Nadchnite fanúšikov disneyovských princezien a koní touto detailnou stavebnicou LEGO ǀ Disney Kráľovské stajne Belle a Rapunzel (43195), v ktorej nechýba veľká hlavná stajňa s miestnosťami pre trofeje a doplnky, pohodlný podkrovný priestor a 2 menšie odnímateľné boxy pre kone. Tento nápaditý set obsahuje tlačený návod na skladanie aj digitálny návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions. Vďaka návodu na stavanie si budú aj začiatočníci pripadať ako skúsení stavitelia… to je úžasné!

Tvorivé hry bez hraníc
Deti si istotne zamilujú túto stavebnicu aj so všetkými doplnkami, ako je slama, krmivo pre kone, sedlá, stajňové náradie a trofej. Tie pomôžu naštartovať fantáziu detí, ktoré sa budú starať o zvieratká a vymýšľať si vzrušujúce scénky.

Obľúbené postavy pripravené na kopu zábavy
Vďaka tejto kreatívnej stavebnici sa deti môžu hrať s 2 minibábikami Belle a Rapunzel od Disneyho, ktoré si môžu zajazdiť na LEGO figúrkach koní Maxima a Philippe. Tieto disneyovské princezné budú špičkovým darčekom, o ktorom si budú rozprávať všetky deti.

  • Vymyslite si zábavné scénky s touto stavebnicou LEGO ǀ Disney Kráľovské stajne Belle a Rapunzel (43195), ktorá je unikátnym a originálnym darčekom pre fanúšikov disneyovských princezien. Zábava sa začne už pri jej skladaní a nikdy sa neskončí!
  • Čakajú vás tvorivé dobrodružstvá. Súčasťou tohto kreatívneho setu je 3-poschodová stajňa s 5 miestnosťami, 2 malé odnímateľné boxy, hárok so samolepkami a množstvo pomôcok na vymýšľanie nápaditých hier.
  • 2 obľúbené postavičky od Disneyho, Belle aj Rapunzel, sú už pripravené pustiť sa do hry alebo do práce. Táto úžasná stavebnica zároveň obsahuje 2 LEGO figúrky koní: Maxima a Philippe.
  • Túto stavebnicu si zamilujú všetci fanúšikovia disneyovských princezien vo veku od 5 rokov. Deti si môžu vymýšľať stále nové hry s týmto špičkovým darčekom, ktorým zaručene ohúria kamarátov a zažijú s ním dlhé hodiny nápaditej zábavy.
  • Hodí sa na hranie aj na vystavenie. Aj so stajňou a pripojenými boxmi tento set meria vyše 24 cm na výšku, 33 cm na šírku a 7 cm do hĺbky, takže je vhodný na hranie a zároveň sa bude krásne vynímať na poličke.
  • Chcete deťom dopriať ešte radostnejší zážitok zo stavania? Vďaka návodu Instructions PLUS to je teraz možné! S intuitívnymi nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ako je približovanie, otáčanie a režim „ducha“, môžete zažiť LEGO stavanie v digitálnej ére!
  • Vďaka detailným minibábikám a figúrkam koní, na ktorých môžu jazdiť, nabáda táto stavebnica k tvorivým hrám, pri ktorých si deti môžu rozvíjať dôležité schopnosti s množstvom zábavných pomôcok na vymýšľanie príbehov.
  • LEGO dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..