Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43195 Kráľovské stajne Krásky a Rapunzel

Stavebnica zo série Disney: hry bez hraníc a roztomilé koníky pre deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kráľovské stajne Krásky a Rapunzel
SKU 43195
Kusy 239
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Vymyslite si zábavné scénky s touto stavebnicou LEGO® ǀ Disney Kráľovské stajne Belle a Rapunzel (43195), ktorá je unikátnym a originálnym darčekom pre fanúšikov disneyovských princezien. Zábava sa začne už pri jej skladaní a nikdy sa neskončí!
  • Čakajú vás tvorivé dobrodružstvá. Súčasťou tohto kreatívneho setu je 3-poschodová stajňa s 5 miestnosťami, 2 malé odnímateľné boxy, hárok so samolepkami a množstvo pomôcok na vymýšľanie nápaditých hier.
  • 2 obľúbené postavičky od Disneyho, Belle aj Rapunzel, sú už pripravené pustiť sa do hry alebo do práce. Táto úžasná stavebnica zároveň obsahuje 2 LEGO® figúrky koní: Maxima a Philippe.
  • Túto stavebnicu si zamilujú všetci fanúšikovia disneyovských princezien vo veku od 5 rokov. Deti si môžu vymýšľať stále nové hry s týmto špičkovým darčekom, ktorým zaručene ohúria kamarátov a zažijú s ním dlhé hodiny nápaditej zábavy.
  • Hodí sa na hranie aj na vystavenie. Aj so stajňou a pripojenými boxmi tento set meria vyše 24 cm na výšku, 33 cm na šírku a 7 cm do hĺbky, takže je vhodný na hranie a zároveň sa bude krásne vynímať na poličke.
  • Chcete deťom dopriať ešte radostnejší zážitok zo stavania? Vďaka návodu Instructions PLUS to je teraz možné! S intuitívnymi nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ako je približovanie, otáčanie a režim „ducha“, môžete zažiť LEGO® stavanie v digitálnej ére!
  • Vďaka detailným minibábikám a figúrkam koní, na ktorých môžu jazdiť, nabáda táto stavebnica k tvorivým hrám, pri ktorých si deti môžu rozvíjať dôležité schopnosti s množstvom zábavných pomôcok na vymýšľanie príbehov.
  • LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..