Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43187 Rapunzel vo veži

Prebuďte detskú lásku k dobrodružstvu vďaka tejto zábavnej Disney sade

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Rapunzel vo veži
SKU 43187
Kusy 369
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Darujte fanúšikom Disney princeznej všetkých vekových kategórií vzrušujúce a naplňujúce zážitky zo skladania v podobe stavebnice LEGO® ǀ Disney Rapunzel vo veži (43187) s postavami z Disney filmu Na vlásku, ktorá predstavuje parádny sviatočný darček.
 • Inšpirujte malých staviteľov farebnou a detailne vypracovanou vežou s viacerými izbami, 2 menšími skladačkami, postavami od Disney Rapunzel a Flynnom Riderom v podobe minibábik, ako aj ďalšími predmetmi na podporu fantázie a kreatívnej hry.
 • Krásna stavebnica v podobe veže a roztomilé postavy predstavujú pre deti skvelý spôsob hry, pri ktorom môžu trénovať svoje tvorivé schopnosti. Deti môžu najskôr postaviť vežu a malé skladačky a potom si zahrať scény z filmu alebo si vymyslieť celkom nové príbehy.
 • Fanúšikovia filmu Na vlásku od Disney si túto sadu so všetkými hravými detailmi a chytrými doplnkami celkom iste zamilujú. Extra malé skladačky a zábavné prvky na začatie príbehu robia z tejto stavebnice skvelý narodeninový darček pre deti vo veku 6 a viac rokov.
 • Veža so 4 poschodiami plná detailov. Veža meria niečo vyše 44 cm na výšku, 11 cm na šírku a 8 cm do hĺbky. Táto rozsiahla stavebnica je navrhnutá tak, aby sa dala stavať znova a znova a aby hra s ňou nikdy neskončila.
 • Sila predstavivosti v škatuli. Obsahuje nezameniteľné minibábiky a LEGO® figúrky umožňujúce deťom hrať sa nespočetnými spôsobmi, bez potreby batérií.
 • Stačí otvoriť škatuľu a začať hru stavaním.
 • Nenáročnosť stavania zvyšuje u menších detí sebavedomie. Jasné inštrukcie plné obrázkov pomáhajú deťom zlepšovať staviteľské aj herné schopnosti popri tom, ako si stavajú vežu pre Disney princeznú Rapunzel, Flynna a chameleóna Pascala.
 • Nechajte deti ponoriť sa do napínavého a magického sveta Disney filmu na vlásku s touto LEGO® ǀ Disney stavebnicou. Táto parádna sada umožňuje deťom postaviť si vežu pre Rapunzel a hrať sa na dobrodružstvá s odvážnou Disney princeznou a jej priateľmi!
 • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v oblasti kvality, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
 • LEGO® kocky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..