Notice: Undefined variable: series in /home/bricksk/public_html/wp-content/themes/lego/functions.php on line 259
Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43197 Ľadový zámok

Podeľte sa o pekné spomienky na Ľadové kráľovstvo od Disneyho s týmto jedinečným modelom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov The Ice Castle
SKU 43197
Kusy 1709
Séria LEGO Disney
Vek 14+ vek
Cena LEGO 209,99 €
Dátum vydania 1. júla 2021
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto výnimočná stavebnica LEGO® ǀ Disney Ľadový zámok (43197) určite vyvolá úžas vo fanúšikoch Ľadového kráľovstva každého veku a pripomenie im obľúbené momenty z ich milovaných filmov.
  • Vytvorte si pôsobivý model ikonického zámku, v ktorom nechýba veľkolepé schodisko, veľká sieň a ľadová fontána, ako aj 9 postáv vrátane 4 minibábik a LEGO® figúrky Olafa.
  • Táto úžasná stavebnica zo série LEGO® ǀ Disney je plná doplnkov vrátane miniatúrneho modelu hradu Arendelle a lode vo fľaši. Skvele sa hodí na prežívanie obľúbených filmových scén alebo na nekonečné hry.
  • Tento unikátny a náročný model si určite zamilujú všetci fanúšikovia disneyovky Ľadové kráľovstvo vo veku od 14 rokov. Zámok má viac ako 1 700 dielikov, takže je plný šikovných detailov a predstavuje vynikajúci darček doslova pre každého.
  • Keďže zámok meria vyše 65 cm na výšku, 35 cm na šírku a 19 cm do hĺbky, bude sa krásne vynímať po vystavení a dokonale sa hodí ako pomôcka pri vymýšľaní nápaditých scénok.
  • Chcete staviteľom dopriať úžasný zážitok zo stavania? Vďaka návodu Instructions PLUS to je teraz možné! S intuitívnymi nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ako je približovanie, otáčanie a režim „ducha“, môžete zažiť LEGO® stavanie v digitálnej ére!
  • Vďaka setom zo série LEGO® ǀ Disney môžete staršie deti obdarovať úžasnými postavami a náročnejšími modelmi. Táto jedinečná stavebnica obsahuje pomôcky, ktoré pomáhajú rozvíjať kreativitu a fantáziu staviteľov.
  • LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví,takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..