Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ľadový zámok 43197

Podete sa o pekn spomienky na adov krovstvo od Disneyho s tmto jedinenm modelom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ľadový zámok
SKU 43197
Kusy 1709
Séria LEGO Disney
Vek 14+ vek
Cena LEGO 219,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia Frozen nebudú veriť vlastným očiam, keď uvidia tento obrovský ľadový hrad zo stavebnice LEGO. Hrad, ktorý meria 65 cm na výšku a 35 cm na šírku, je pre nich splneným snom.

Fantastický zámok kráľovnej Elsy je plný skvelých detailov. A čo tak rozpoznateľné dvojité točité schodisko? Pôsobivá ľadová fontána? Alebo typický balkón? Súčasťou stavebnice LEGO 43197 sú samozrejme aj všetky obľúbené postavy z filmov.

Hrajte sa s Annou, Kristoffom, Olafom a štyrmi snehuliakmi. S touto sadou dokonca získate dve verzie Elsy. Radi sa hráte s Elsou v jej rozpoznateľných modrých šatách alebo si dnes vyberiete kráľovnú v jej korunovačnom oblečení?

Pre malých aj veľkých fanúšikov Frozen

Stavebnica LEGO 43197 je určená pre staviteľov od 14 rokov, ale to neznamená, že si ju nemôžu užiť aj menší fanúšikovia Frozen. Ľadový hrad LEGO je skvelý projekt pre rodiča s dieťaťom.

Aj keď je ľadový hrad hotový, deti (a dospelí) sa budú môcť celé hodiny kochať všetkými detailmi. Zopakujte si obľúbené scény z filmu alebo si vymyslite vlastné ľadové dobrodružstvá.

Nový stavebný zážitok, na ktorý sa nezabúda

S viac ako 1700 dielikmi tejto sady LEGO postavíš nielen obrovský ľadový hrad kráľovnej Elsy, ale aj menší hrad Arendelle.

Chcete si ešte viac vychutnať zážitok zo stavby? Potom využite inovačné pokyny PLUS. Tento digitálny stavebný návod vám okrem iného umožňuje približovať, otáčať a sledovať vlastný postup. Toto je stavba novej úrovne. Stavte sa, že to bude nezabudnuteľný zážitok!

Skutočný pútač pozornosti v každej miestnosti

Ľadový hrad LEGO je vďaka svojej mohutnej veľkosti a krásnym detailom skutočným lákadlom pre každú (detskú) izbu. Predná časť hradu je úžasná na pohľad a ľadový kryštál na streche okamžite upúta pozornosť.

V zadnej časti ľadového hradu si môžete vychutnať všetky krásne detaily, ako je klavír a loď vo fľaši. To určite podnieti vašu fantáziu, aby ste začali vymýšľať nové skvelé príbehy o Frozen. Čo prežívajú Anna, Elsa, Kristoff a Olaf tentoraz?

  • Táto výnimočná stavebnica LEGO ǀ Disney Ľadový zámok (43197) určite vyvolá úžas vo fanúšikoch Ľadového kráľovstva každého veku a pripomenie im obľúbené momenty z ich milovaných filmov.
  • Vytvorte si pôsobivý model ikonického zámku, v ktorom nechýba veľkolepé schodisko, veľká sieň a ľadová fontána, ako aj 9 postáv vrátane 4 minibábik a LEGO figúrky Olafa.
  • Táto úžasná stavebnica zo série LEGO ǀ Disney je plná doplnkov vrátane miniatúrneho modelu hradu Arendelle a lode vo fľaši. Skvele sa hodí na prežívanie obľúbených filmových scén alebo na nekonečné hry.
  • Tento unikátny a náročný model si určite zamilujú všetci fanúšikovia disneyovky Ľadové kráľovstvo vo veku od 14 rokov. Zámok má viac ako 1 700 dielikov, takže je plný šikovných detailov a predstavuje vynikajúci darček doslova pre každého.
  • Keďže zámok meria vyše 65 cm na výšku, 35 cm na šírku a 19 cm do hĺbky, bude sa krásne vynímať po vystavení a dokonale sa hodí ako pomôcka pri vymýšľaní nápaditých scénok.
  • Chcete staviteľom dopriať úžasný zážitok zo stavania? Vďaka návodu Instructions PLUS to je teraz možné! S intuitívnymi nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ako je približovanie, otáčanie a režim „ducha“, môžete zažiť LEGO stavanie v digitálnej ére!
  • Vďaka setom zo série LEGO ǀ Disney môžete staršie deti obdarovať úžasnými postavami a náročnejšími modelmi. Táto jedinečná stavebnica obsahuje pomôcky, ktoré pomáhajú rozvíjať kreativitu a fantáziu staviteľov.
  • LEGO dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví,takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..