Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Malý úložný box v tvare hlavy – dievča 5006145

Vesel lon priestor na dieliky LEGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Malý úložný box v tvare hlavy – dievča
SKU 5006145
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 14,99 €

Popis produktu

Uložte si do tejto malej, žiarivo žltej úložnej hlavy LEGO svoje kocky LEGO, písacie potreby a iné drobnosti. Táto nadrozmerná verzia hlavy známej minifigúrky LEGO s vtipným výrazom je vyrobená z odolného plastu a má nadvihovacie veko. Okrem praktickej stránky tento osobný box osvieži všednú poličku, skriňu či stôl. Navyše sa ľahko kombinuje s inými kusmi nábytku LEGO (predávajú sa samostatne), čím dotvára nepriehľadnuteľný vzhľad izby.

  • Zábavný úložný box – Nadrozmerná hlava minifigúrky LEGO s nadvihovacím vekom
  • Hlava vhodná pre každého fanúšika – Táto stohovateľná úložná hlava je vyrobená z odolného polypropylénu a je dostupná v rôznych veľkostiach a s rôznymi výrazmi tváre
  • Úložný priestor na drobnosti – Tento malý úložný box meria vyše 18 cm na výšku a má priemer 16 cm, takže je ideálny na organizáciu drobných vecičiek, ktoré nájdete v izbe

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..