Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Žltá úložná kocka so zásuvkou a 4 výstupkami 5006170

Odkladajte si kocky a hraky LEGO na tlov miesto

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Žltá úložná kocka so zásuvkou a 4 výstupkami
SKU 5006170
EAN 5711938029432
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 27,99 €

Popis produktu

Ukladajte si kocky LEGO, písacie potreby či iné predmety v domácnosti do tejto stohovateľnej žltej úložnej kocky LEGO so zásuvkou a 4 výstupkami. Tento ľahko prístupný úložný priestor si môžete uložiť na stôl, poličku či na zem. Vďaka nadrozmerným výstupkom LEGO je možné kocky spájať s ďalšími úložnými kockami LEGO so zásuvkou, ktoré sú k dispozícii vo viacerých farbách, takže ich môžete navzájom kombinovať, skladať na seba a rozjasniť nimi akúkoľvek izbu alebo kanceláriu.

  • Praktické miesto na odkladanie – Obsahuje odolný úložný box z plastu v žltej farbe s vysúvateľnou zásuvkou, ktorý je možné spájať s ďalšími boxmi
  • Ľahko sa spája s ďalšími kockami – Pomocou nadrozmerných výstupkov LEGO navrchu kocky ju možno jednoducho spájať s ďalšími úložnými kockami LEGO so zásuvkou (predávajú sa samostatne)
  • Rozmery – Meria vyše 18 cm na výšku, 25 cm na šírku a 25 cm do hĺbky

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..