Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Úložná kocka so 4 výstupkami – tmavosivá 5006933

Stohovaten lon priestor pre fanikov stavebnc LEGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Úložná kocka so 4 výstupkami – tmavosivá
SKU 5006933
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 21,99 €

Popis produktu

Fanúšikovia stavebníc LEGO si môžu odkladať svoje veci štýlovo do tejto úložnej kocky LEGO so 4 výstupkami. Vďaka zdvíhaciemu veku sa ľahko dostanú dovnútra k svojim hračkám, kockám LEGO, písacím či domácim potrebám. Tieto ikonické úložné kocky sú dostupné v celej škále farieb, takže ich možno rôzne kombinovať a spestriť tak atmosféru v každej izbe či kancelárii.

  • Praktická a pevná – Táto trvácna, stohovateľná plastová kocka s nadvihovacím vekom sa ľahko čistí a môže sa používať na odkladanie rôznych vecí.
  • Funguje presne ako kocka LEGO – Navrchu má 4 nadrozmerné LEGO výstupky, takže jednotlivé úložné boxy možno jednoducho spájať s ostatnými a vytvoriť si tak stohovateľný úložný systém.
  • Nadrozmerná úložná kocka – Meria vyše 18 cm na výšku, 25 cm na šírku a 25 cm do hĺbky, takže ponúka kopu úložného priestoru a ešte väčší štýl.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..