Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Puzdro na ceruzky 5006277

S tmto pevnm a prenosnm puzdrom a bude tvorivos sprevdza na kadom kroku

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Puzdro na ceruzky
SKU 5006277
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 4,99 €

Popis produktu

Milovníci tvorby bez ohľadu na vek si určite zamilujú toto štýlové a zároveň praktické puzdro na ceruzky od LEGO DOTS. Je v ňom dosť miesta na rôzne písacie potreby zo série LEGO DOTS a navyše má vstavané 4 LEGO podložky: 2 štvorcové podložky s rozmermi 4 x 4, štvorcovú podložku s rozmermi 2 x 2 a obdĺžnikovú podložku s rozmermi 2 x 4 výstupky. V balení s týmto pevným puzdrom je aj 46 farebných dielikov pre neobmedzené možnosti zdobenia. Pre ešte viac tvorivej LEGO zábavy si naň deti môžu pripojiť aj ďalšie LEGO kocky či minifigúrky. Predstavuje skvelý narodeninový alebo vianočný darček pre tvorivé deti v každom veku.

  • Nakopni tvorivú múzu s týmto puzdrom na ceruzky zo série LEGO DOTS, ktoré je vyrobené zo skutočne trvácneho ABS plastu. Je to zábavný, no zároveň praktický doplnok na každý písací stôl.
  • Puzdro na ceruzky zdobia 4 autentické LEGO podložky: 2 štvorcové podložky s rozmermi 4 x 4, štvorcová podložka s rozmermi 2 x 2 a obdĺžniková podložka s rozmermi 2 x 4 výstupky. Súčasťou je aj 46 farebných dielikov pre neobmedzené možnosti zdobenia.
  • Toto jedinečné puzdro na ceruzky môže odrážať skutočne odvážny štýl jeho majiteľa.
  • Puzdro meria vyše 21 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Varovanie: Nebezpečenstvo udusenia malými časťami.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..