Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Stormtrooper 40391

Parda, zberatesk ilustrcia Stormtroopera z kociek!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stormtrooper
SKU 40391
EAN 5702016656787
Kusy 151
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 17,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Predveď moc Prvého rádu so stavebnicou Stormtrooper z radu obrázkov z LEGO kociek (40391). Táto zberateľská ilustrácia ikonického Stormtroopera zo série Star Wars z kociek stojí na doštičke s rozmermi 12×16 a dá sa vystaviť na stole alebo zavesiť na stenu pomocou zabudovaného háčika. Skvelý darček na narodeniny a iné sviatky pre všetky deti a fanúšikov Star Wars. Pôsobivý prírastok do akejkoľvek zbierky portrétov obľúbených hrdinov zo série obrázkov z LEGO kociek.

  • Mladí stavitelia a fanúšikovia Star Wars sa s nadšením pustia do stavania a vystavovania portrétu Stormtroopera Prvého rádu zo série Star Wars, ktorý je súčasťou radu obrázkov z LEGO kociek.
  • Super nápad na darček pre deti vo veku 8 a viac rokov. Stavebnica zo 151 dielikov je súčasťou radu obrázkov z LEGO kociek, ktorá obsahuje zberateľské skladacie 3D ilustrácie ikonických hrdinov na doštičkách 12×16 cm.
  • Stavebnica LEGO Brick Sketches Stormtrooper Prvého rádu meria vyše 13 cm na výšku, 9 cm na šírku a 3 cm do hĺbky. Či už ju zavesíte na stenu pomocou zabudovaného háčika, alebo vystavíte na poličke, rozhodne pritiahne pohľad každej návštevy.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..