Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 2.0 Sada zvýrazňovačov – 3 kusy 5007196

Zbava pre fanikov LEGO v nenovch farbch

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO 2.0 Sada zvýrazňovačov – 3 kusy
SKU 5007196
EAN 4895028516857
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 12,99 €

Popis produktu

Fanúšikovia LEGO sa môžu tešiť na veselé zvýrazňovanie s týmito zvýrazňovačmi v 3 úžasných neónových farbách – žltej, oranžovej a modrej. Keďže sú hranaté, nehrozí, že by sa vám z písacieho stola odkotúľali, a vďaka skosenému hrotu sú skvelé na široké zvýraznenie aj na tenké podčiarkovanie. Na všetkých zvýrazňovačoch je zabudovaná doštička LEGO s rozmermi 2 x 4 výstupky, na ktorú si deti môžu pripnúť minifigúrku LEGO či iné výtvory z dielikov LEGO. Skvelý spôsob, ako rozžiariť deň fanúšikom LEGO.

  • 3 zvýrazňovače – Všetky majú skosený hrot a dodávajú sa v rôznych farbách: žltej, oranžovej a modrej
  • Vyrába sa so skutočnou kockou LEGO – Každé pero má vstavanú kocku LEGO s rozmermi 2 x 4 výstupky, na ktorú si deti môžu pripnúť minifigúrku LEGO alebo iný výtvor LEGO
  • Nikdy sa neskotúľajú – Tieto hranaté zvýrazňovače sa už nikdy neskotúľajú zo stola a krásne zapadnú do detského peračníka

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..