Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Magnetický model – Socha slobody 854031

Oslvte Sochu slobody v LEGO tle!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Magnetický model – Socha slobody
SKU 854031
Kusy 11
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 4,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Podeľte sa o veľkolepý symbol slobody s týmto magnetickým modelom Sochy slobody zo série LEGO Iconic, ktorý obsahuje odnímateľnú minifigúrku Sochy slobody s pochodňou a tabuľkou, ktorá je nasadená na zdobenú magnetickú kocku s nápisom „New York“. Tento zábavný minimodel svetoznámej pamiatky dodá symbolický nádych vašej chladničke, skrinke či inému magnetickému povrchu!

  • Deti vo veku nad 6 rokov si s touto súpravou magnetického modelu svetoznámej Sochy slobody, ktorej súčasťou je odnímateľná minifigúrka Sochy slobody s pochodňou a tabuľkou, môžu sami postaviť veľkolepú ikonu slobody.
  • Súčasťou tohto 11-dielneho LEGO minimodelu je magnet s rozmermi 4×4 dieliky a tabuľkou s nápisom „New York“. Skvelo sa hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo na akúkoľvek inú príležitosť.
  • Postavte ikonický symbol slobody na akomkoľvek magnetickom povrchu s týmto minimodelom Sochy slobody, ktorý meria vyše 8 cm na výšku, 3 cm na šírku a 3 cm do hĺbky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..