Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Disney – neprekonateľný balíček s princeznami 5007204

Oslava priatestva pre fanikov disneyoviek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Disney – neprekonateľný balíček s princeznami
SKU 5007204
Séria LEGO UNKNOWN
Cena LEGO 84,99 €

Popis produktu

Fanúšikovia princezien zo sveta Disney vo veku od 6 rokov zažijú s týmto neprekonateľným balíčkom, ktorý je ako stvorený na skupinové hry, nekonečné dobrodružstvá. Súčasťou je stavebnica LEGO ǀ Disney Kráľovské stajne Krásky a Rapunzel, kľúčenky Elsy a Anny z filmu Ľadové kráľovstvo od LEGO ǀ Disney, súpravy ozdôb na tašku v podobe jednorožca a pandy zo série LEGO DOTS, ako aj súpravy náramkov bláznivý kaktus a disko trysko. Táto kolekcia zároveň zahŕňa 2 obrázky z limitovanej edície, na ktorých je Kráska a Rapunzel! Nech žije priateľstvo, láskavosť a kreativita!

  • Interaktívna zábava pre fanúšikov sveta Disney. Tento neprekonateľný balíček obsahuje množstvo obľúbených postáv a kúzelných miest z disneyoviek, ktoré nabádajú k nekonečným dobrodružstvám.
  • Tvorivosť a skupinové hry. Vo veľkej stajni s odnímateľnými boxmi sa deti môžu starať o zvieratká a vymýšľať pritom vzrušujúce príbehy. Kopa ikonických detailov pritom podnieti ich fantáziu.
  • Ideálne doplnky na sebavyjadrenie. Deti sa môžu pri zdobení náramkov stále zlepšovať. Svoju kreativitu začnú rozvíjať hneď po otvorení balenia.
  • Vystavte ich obľúbené postavy. Kľúčenky LEGO ǀ Disney s motívom Ľadového kráľovstva sa dajú ľahko a bezpečne pripnúť k batohu, taške, opasku či kľúčom. Deti sa môžu podeliť o jedinečné zážitky z Ľadového kráľovstva s kamarátmi.
  • Zábava pre malých milovníkov vlastnoručnej umeleckej tvorby. Deti môžu aj s kamarátmi meniť výrazy tváre postáv na ozdobách. Tieto zábavné hračky spájajú túžbu detí po umeleckej tvorbe a sebavyjadrení.
  • Zberateľské obrázky zo sveta Disney. Ak si zakúpite neprekonateľný balíček s princeznami, získate dva zberateľské obrázky s disneyovskými princeznami Kráskou a Rapunzel.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..