Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ferrari Daytona SP3 The Sense of Perfection 5007418

Oboznmte sa s postupom navrhovania a stavania modelu LEGO Technic

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ferrari Daytona SP3 The Sense of Perfection
SKU 5007418
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 79,99 €

Popis produktu

Spoznajte kreatívny proces za vznikom modelu LEGO Technic s exkluzívnou knižkou LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 The Sense of Perfection. Odkryte tajomstvá stavebnice Ferrari Daytona SP3 (42143) a spolupráce medzi dizajnérmi LEGO a tímom Ferrari. Zoznámte sa s každým krokom dizajnérskej práce prostredníctvom exkluzívnych fotografií a ohromných koncepčných obrázkov. 240-stranová kniha v pevnej väzbe má aj puzdro, vďaka čomu ide o dokonalý darček pre fanúšikov LEGO.

  • Odhaľte tajomstvá stavebníc LEGO Technic – Vkročte do sveta staviteľov a konštruktérov s knihou LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 The Sense of Perfection
  • Darček pre fanúšikov Ferrari a stavebníc – Táto 240-stranová kniha v pevnej väzbe má aj puzdro, takže sa k nej môžete opakovane vracať
  • Rozmery – Kniha meria vyše 28 cm na dĺžku a 26 cm na šírku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..