Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 51515 Robotí vynálezca

Stavajte, programujte a hrajte sa so stavebnicou robotieho vynálezcu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Robotí vynálezca
SKU 51515
Kusy 949
Séria LEGO MINDSTORMS
Cena LEGO 359,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • So stavebnicou robotieho vynálezcu (51515) zo série LEGO® MINDSTORMS® si deti osvoja základné zručnosti v oblasti vedy a strojárstva prostredníctvom stavania, programovania a hier s robotmi a inteligentnými výtvormi na diaľkové ovládanie. Tie dokonca dokážu vystreľovať rakety, hrať sa s loptou, jazdiť a mnoho ďalšieho.
 • Deti si môžu postaviť robotov Charlieho, Trickyho, Blasta, M.V.P a Gela a prostredníctvom aplikácie LEGO® MINDSTORMS® Robot Inventor založenej na rozhraní Scratch zdolávať rôzne aktivity a misie (zoznam kompatibilných zariadení je dostupný na LEGO.com/devicecheck).
 • Stavebnica pozostáva z takmer 1 000 dielikov vrátane inteligentného centra, 4 motorov M, senzora farieb a vzdialenosti a prelomového rozhrania, takže deti si môžu postaviť vlastných fantastických robotov a ukázať ich ostatným fanúšikom v aplikácii LEGO Life.
 • Pre fanúšikov série LEGO® BOOST a malých milovníkov LEGO stavebníc a robotov je súprava robotieho vynálezcu ďalším krokom k zábave. Navyše je parádnym darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre deti vo veku od 10 rokov.
 • Robot Blast meria vyše 36 cm na výšku a Gelo zas meria 24 cm na dĺžku. Komponenty zo série Powered Up v tejto súprave sú kompatibilné aj so súpravami Tvorivý box LEGO® BOOST (17101), Veliteľ droidov (75253) a inými.
 • Táto štýlová hračka sa dodáva s jednoducho pripojiteľnými dobíjateľnými batériami. Nemusíte teda stále zháňať náhradné batérie, keď sa tešíte na hry.
 • Súčasťou bezplatnej programovacej aplikácie LEGO® MINDSTORMS® Robot Inventor pre deti je rozhranie založené na programovacom jazyku Scratch, digitálne návody na stavanie, ako aj vyše 50 aktivít pre všetky modely a pre skúsených programátorov aj podpora programovacieho jazyka Python.
 • Séria LEGO® MINDSTORMS® je inšpiráciou pre LEGO vynálezcov všetkých vekových kategórií, ktorým umožňuje stavať, programovať a ovládať interaktívnych robotov či iné výtvory z kociek, motorov, snímačov a inteligentného centra. Okrem toho im umožňuje podeliť sa o svoje výtvory s ostatnými členmi komunity MINDSTORMS.
 • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.
 • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že spĺňajú najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti a že sa tieto elektronické hračky počas misie nerozpadnú.
 • Stavebnica obsahuje digitálny návod na postavenie. Postup môžeš jednoducho sledovať vo svojom mobilnom zariadení, alebo si môžeš stiahnuť PDF súbor tlačového sprievodcu. Kliknutím na tlačidlo Návod na postavenie v spodnej časti tejto stránky si môžeš návod vyhľadať a stiahnuť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..