Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60242 Policajná naháňačka na diaľnici

Naháňačka, pri ktorej len tak pištia pneumatiky, pre hrdinov každodenného života!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Policajná naháňačka na diaľnici
SKU 60242
EAN 5702016617566
Kusy 185
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Doprajte deťom vzrušenie z naháňačiek LEGO® City autíčok s množstvom akcie vďaka tejto cool policajnej súprave (60242), ktorá bola vytvorená tak, aby podporovala neobmedzenú tvorivú hru na postavy založenú na situáciách zo skutočného života.
  • S minifigúrkami LEGO® City televízneho hrdinu, poručíka Dukea DeTaina, a zločinca Vita, cool policajným autíčkom, športovým únikovým autíčkom, ako aj ukradnutým sejfom a debnou s rybami je táto scéna predzvesťou vzrušujúcej akčnej naháňačky!
  • Deti môžu kombinovať postavy a autá v tejto stavebnici s ďalšími originálnymi LEGO® stavebnicami a pripravovať tak svoje vlastné jedinečné výtvory na hru alebo vystavenie.
  • Táto akciou nabitá stavebnica predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od piatich rokov, ktorí milujú nápadité hry. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • V zostavenom stave meria Dukeovo policajné autíčko viac než 4 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 5 cm na šírku. Vitov kabriolet má rozmery viac než 3 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  • Stavebnica nevyžaduje batérie. Túto skvelú hračku poháňa predstavivosť detí. Hra sa tak môže začať ihneď!
  • Súčasťou tejto policajnej stavebnice je tlačený návod a Instructions PLUS, interaktívny návod, vďaka ktorému sa začínajúci stavitelia zmenia na skutočných majstrov stavania! K dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life pre smart zariadenia.
  • Policajné LEGO® City stavebnice ponúkajú budovy s množstvom funkcií, skvelé vozidlá a zábavné postavy, ktoré stimulujú predstavivú hru pri vytváraní dobrodružstiev s otvoreným koncom v prostrediach, ktoré pripomínajú skutočný život v meste.
  • Všetky LEGO® City stavebnice spĺňajú najvyššie štandardy v odvetví, ktoré zabezpečujú opätovné jednoduché spájanie a rozdeľovanie kociek.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® City stavebné kocky dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblastibezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..