Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Osobné lietadlo 60262

LEGO stavebnica letiska pre cool deti!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Osobné lietadlo
SKU 60262
EAN 5702016617962
Kusy 669
Séria LEGO City
Cena LEGO 97,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

So stavebnicou LEGO City (60262) Osobné lietadlo vzlietnu tvorivé hry detí až do nebies! Súprava obsahuje obrovské lietadlo s miestom pre pilota a pasažierov vrátane speváčky zo seriálu LEGO City Adventures, Poppy Starr. Na palube je dokonca miesto pre Poppyin červený kabriolet! Budovu letiska dopĺňa batožinový pás a veža riadenia letovej prevádzky, ako aj letisková dodávka a výťah na vozidlá.

Štýlová stavebnica letiska pre deti
Stavebnica osobného lietadla zo série LEGO City obsahuje jednoduchý návod na stavanie a Instructions PLUS. Ide o súčasť bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Je to interaktívny návod na stavanie s nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ktorý premení nádejných LEGO staviteľov na majstrov v odbore.

Tvorivý svet LEGO City stavebníc
Hračky zo série LEGO City Airport ponúkajú príjemný zážitok zo stavania a hry v realistických budovách, štýlových dopravných prostriedkoch a úžasných modeloch lietadiel s detailne spracovaným príslušenstvom a zábavnými postavami. Podnecujú tak neobmedzené hry na postavy plné zábavy.

  • Toto osobné lietadlo predstavuje ideálny úvod do vzrušujúceho sveta LEGO City. Dokonale sa hodí pre deti vo veku od 6 rokov a bola navrhnutá tak, aby podporovala tvorivú, samostatnú hru založenú na udalostiach zo skutočného života.
  • Čo je v balení? Súčasťou stavebnice osobného lietadla je veľké lietadlo, letisková dodávka s výťahom na autá, schody, letiskový terminál, červený kabriolet, 8 minifigúrok a figúrka bábätka.
  • Obsahuje veľký model lietadla s miestom pre minifigúrky pilota a pasažierov vrátane speváčky zo seriálu LEGO City Adventures, Poppy Starr, a budovu terminálu s pásovým dopravníkom a riadiacou vežou.
  • Stavebnica osobného lietadla (60262) zo série LEGO City je skvelým darčekom na narodeniny či inú príležitosť pre deti vo veku nad 6 rokov, ako aj pre milovníkov a milovníčky lietadiel. Dáva im možnosť zahrať sa na vzrušujúci let do ďalekých končín sveta.
  • Po zostavení model osobného lietadla meria vyše 18 cm na výšku, 54 cm na dĺžku a 44 cm na šírku. Budova terminálu zas meria vyše 21 cm na výšku, 28 cm na šírku a 12 cm do hĺbky.
  • Nie sú potrebné batérie. Túto stavebnicu lietadla poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
  • Pokyny na stavanie nájdete v škatuli. Prípadne si na internete stiahnite digitálny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions. Zobrazenie modelu v ňom môžete otáčať, približovať a odďaľovať, vďaka čomu nadobudne stavanie reálnejší rozmer.
  • Hračky zo série LEGO City Airport veľkých vozidiel pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a sebadôveru prostredníctvom budov s množstvom funkcií, realistických vozidiel a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej, samostatnej hre.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO City Airport spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • LEGO kocky a dielikysa nechávame padať, zahrievať, stláčať, skrúcať a dôkladne ich analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..