Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60266 Ocenska prieskumn lo

Ocenska vskumn sprava pre deti pln rznych funkci!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ocenska prieskumn lo
SKU 60266
EAN 5702016618006
Kusy 745
Séria LEGO City
Cena LEGO 139,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto súprava oceánskej prieskumnej lode (60266) zo série LEGO® City je dokonalým darčekom pre malých prieskumníkov a ponúka všetko potrebné na zábavný a napĺňajúci herný zážitok.
  • Čo je v balení? Plávajúca prieskumná loď so žeriavom, klietkou na žraloka, pretekárskym člnom, ponorkou, helikoptérou, 8 minifigúrkami vrátane Harla Hubbsa zo seriálu LEGO® City a figúrkami žraloka a raje.
  • Pomocou žeriavu lode môžu deti zosunúť motorku a klietku na žraloka, riadiť helikoptéru a ponorku, preskúmať trosky lode s ukrytým pokladom alebo sa hrajte vnútri kapitánovej kajuty s obývacími a výskumnými modulmi.
  • Hľadáte skvelé hračky pre deti vo veku od piatich rokov? Táto stavebnica je skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti, ktoré zbožňujú oceán, ako aj pre fanúšikov seriálu LEGO® City Adventures.
  • Po zostavení táto prieskumná loď meria vyše 18 cm na výšku, 63 cm na dĺžku a 17 cm na šírku. Stroskotaná pirátska loď zas meria vyše 16 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • Batérie nie sú potrebné. Túto úžasnú súpravu modelov, ktorej súčasťou je aj loď, ktorá pláva na vode, poháňa obrovská fantázia malých detí!
  • Súčasťou tejto súpravy je jednoduchý tlačený návod, ako aj interaktívny návod Instructions PLUS pre začínajúcich staviteľov. Je dostupný v rámci bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.
  • Séria LEGO® City sa pýši tým, že podporuje prelomovú prácu relácie National Geografic Explorers, ktorá pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých. Súpravy zo série LEGO City Ocean deťom predstavujú neuveriteľný svet plný skúmania hlbín mora.
  • Stavebnice LEGO® City Ocean boli navrhnuté v súlade s najprísnejšími normami a kritériami v odvetví. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • LEGO® City kocky a dieliky testujeme v extrémnych podmienkach, aby sme vytvorili stavebnice, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..