Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60268 Adventný kalendár

Darček, ktorý počas sviatkov prináša stále niečo nové!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Adventný kalendár
SKU 60268
EAN 5702016617542
Kusy 342
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Adventný kalendár LEGO® City (60268) je skvelým štartom do vzrušujúceho sveta LEGO City a televízneho seriálu LEGO City Adventures. Deti vo veku od 5 rokov viac si môžu počas sviatkov vychutnávať zábavnú hru, kde môžu zapájať svoju predstavivosť.
  • Obsahuje 24 darčekov: miniatúrne modely vianočného stromčeka a Santovho snežného záprahu, 6 minifigúrok z televízneho seriálu LEGO® City Adventures vrátane policajného šéfa Wheelera v kostýme Santu a tiež hraciu podložku s motívom mestečka so zasneženými cestami.
  • Deti môžu prostredníctvom tohto adventného kalendára zo série LEGO City odpočítavať dni do veľkého sviatku. Kalendár obsahuje modely vo sviatočnej podobe, minifigúrky postavičiek z televízneho seriálu z prostredia LEGO® City a hraciu podložku zobrazujúcu zasnežené mestečko.
  • Hľadáte štýlový darček pre deti vo veku od 5 rokov? Tento adventný kalendár je ideálny pre fanúšikov televízneho seriálu LEGO® City Adventures a deti, ktoré milujú kreatívne hry. Vyžaduje si iba úplne základné stavebné zručnosti.
  • Adventný kalendár LEGO® City meria vyše 7 cm na výšku, 38 cm na dĺžku a 26 cm na šírku.
  • Stavebnica nevyžaduje batérie! Zostaviteľné LEGO® hračky a postavičky z tohto adventného kalendára sú poháňané prostredníctvom veľkej predstavivosti malých detí, takže zábava vo sviatočnom štýle sa môže začať ihneď.
  • Tento adventný kalendár LEGO® City obsahuje jednoduchý návod na stavanie, ktorý je zárukou zábavného stavania bez potreby pomoci aj v prípade začínajúcich LEGOstaviteľov.
  • Adventné súpravy zo série LEGO® City prinášajú pestrofarebné miniatúrne modely a zábavné postavičky, ktoré stimulujú k nápaditým hrám na postavy a zároveň pomáhajú u detí rozvíjať fyzické a tvorivé zručnosti.
  • Stavebnice zo série LEGO® City spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho spájať a oddeľovať.
  • LEGO® kocky a dieliky sa nechávajú padať, zahrievajú sa, stláčajú, skrúcajú a analyzujú. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..