Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kamión na prepravu automobilov 60305

Sada na prepravu automobilov pre deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kamión na prepravu automobilov
SKU 60305
EAN 5702016980523
Kusy 342
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Kamión na prepravu automobilov (60305) zo série LEGO City deťom pomôže prepravovať až 3 autíčka z radu LEGO City Skvelé vozidlá. Tento kĺbový kamión má dvojposchodový príves s vysúvateľným vrchným poschodím a funkčnou zadnou rampou. Súčasťou je aj štýlový športiak a minifigúrky vodiča kamiónu a motoristu, ktoré zábavu poriadne naštartujú.

Vzrušujúca stavebnica pre deti od 5 rokov
Táto sada prepravy automobilov sa dodáva so zrozumiteľným tlačeným návodom, vďaka ktorému LEGO stavitelia celý proces stavania zvládnu sami a dokonale si ho užijú. Váš malý vodič kamiónu tak vyrazí na cestu raz-dva!

LEGO City Skvelé vozidlá – Štýlové hračky pre deti
Deti sú celé detstvo obklopené úžasnými vozidlami a strojmi. Vďaka sérii LEGO City Skvelé vozidlá ich môžu preskúmať zblízka a zároveň si užiť neobmedzené fantastické hry s realistickými modelmi a zábavnými postavami.

  • Odmeňte svojho malého hrdinu všedných dní pôsobivou stavebnicou Kamión na prepravu automobilov (60305) zo série LEGO City. Obsahuje skvelé vozidlá a zábavné postavy, vďaka ktorým deti zažijú úžasnú nápaditú hru na postavy.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na vytvorenie kamióna na prepravu automobilov a cool auta s odoberateľnou strechou, ako aj minifigúrky vodiča kamióna a motoristu.
  • Deti môžu zdvihnúť a spustiť hornú úroveň prívesu a zadnú rampu, aby mohli naložiť až tri autá zo série LEGO City Skvelé vozidlá vrátane cool auta z tejto stavebnice.
  • Skvelo sa hodí ako darček na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre dievčatá a chlapcov vo veku od 5 rokov.
  • Po zostavení tento LEGO City kamión meria vyše 11 cm na výšku, 31 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • Medzi LEGO doplnkami v tejto sade nájdete metlu a hasák.
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS s rôznymi nástrojmi na zobrazovanie modelu pre nádejných staviteľov. Je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia.
  • Stavebnice LEGO City Skvelé vozidlá rozvíjajú fyzické zručnosti a sebadôveru detí prostredníctvom modelov s množstvom funkcií a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej tvorivej hre.
  • Všetky LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zábavne sa s nimi stavia. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..